Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ostrovy zatracených
Aurelius
„James Lorwen.“ představím se a budu pokračovat podle Davidových pokynů.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
SuperHunter
Mávnu na ně nazpátek a také si vezmu jeden z kufru a pokusím se do něj dostat. Pokud bude zamčený použiju nůž. (Pokud by hrozilo poškození nože pokusím se do něj dostat nějak jinak)
 
KinimodLP
„Ta holka si asi tyhle dvě střelný rány neudělala sama. Chci tím naznačit, že jsme tady hrozně na mušce. Kdykoliv se můžou vrátit, viděl jsi kolik jich bylo tam na lodi.“ řeknu mírně rozpačitě.
 
Aurelius
„Vím.. ale nejprve musíme ošetřit její zranění a teprve potom se můžeme starat kam se vypaříme, abychom nebyli na mušce.“ odmlčím se, „Navrhuji pak pobrat všechno co uneseme a vyrazit pryč z pláže.“


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
KinimodLP
„Souhlasím.“ odpovím a po zbytek zákroku budu zticha (pokud se mě tedy někdo na něco nezeptá).
 
Sarako
Všichni
David úspěšně s Jamesovou pomocí vyjme kulku a řádně očistí a vydezinfikuje ránu a dá se do šití. Když došije poslední steh, dívka se mu podívá do očí se slovy: ,,Moc vám oběma děkuji. Vaše jména už jsem zaslechla, já jsem Lin Wongová."
Mezitím se o kus dál povede Laře rozpárat loveckým nožem kufr z hrubé látky. Uvnitř najde láhev whisky (lze použít v kombinaci s kusem látky k výrobě Molotovu), dva balíčky sušenek a několik kusů pánského oblečení.
Upravil/a Sarako dne 29.05.2016 13:26
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
„Ahoj, Lin.“ řeknu a pousměju se, „Měla jsi docela štěstí v neštěstí, kdyby ti v rameni zůstala i ta druhá kulka… nevím, nevím. Teď hlavně lež a snaž se nehýbat. Během zákroku jsme ti podali lokální anestetika, takže se může stát, že se u tebe objeví nějaké nežádoucí účinky. Pokud bys cítila, že je něco v nepořádku, tak mě zavolej. Za hodinku nebo dvě se na tebe přijdu podívat.“ Pak vstanu a podívám se na Jamese, „Díky za pomoc, pokud budeš cokoliv potřebovat, stav se za mnou.“ Během čekání na jeho odpověď se porozhlédnu, jestli neuvidím Huana.
 
SuperHunter
Mám kam to schovat ? Pokud ano tak si k sobě vezmu whiskey a obě balení sušenek.
Mohl bys přesněji definovat o jaké oblečení se jedná, prosím ?
 
Sarako
KinimodLP
Rozhlédneš se, ale Huana nikde nevidíš.
(pokračování tahu o kus níž...)

Aurelius
David úspěšně s tvou pomocí vyjme kulku, řádně očistí a vydezinfikuje ránu a dá se do šití. Když došije poslední steh, dívka se mu podívá do očí se slovy: ,,Moc vám oběma děkuji. Vaše jména už jsem zaslechla, já jsem Lin Wongová."
„Ahoj, Lin.“ řekne David a pousměje se: „Měla jsi docela štěstí v neštěstí, kdyby ti v rameni zůstala i ta druhá kulka… nevím, nevím. Teď hlavně lež a snaž se nehýbat. Během zákroku jsme ti podali lokální anestetika, takže se může stát, že se u tebe objeví nějaké nežádoucí účinky. Pokud bys cítila, že je něco v nepořádku, tak mě zavolej. Za hodinku nebo dvě se na tebe přijdu podívat.“ Pak vstane a podívá se na tebe: „Díky za pomoc, pokud budeš cokoliv potřebovat, stav se za mnou.“
Mezitím se o kus dál povede Laře rozpárat loveckým nožem kufr z hrubé látky. Uvnitř najde láhev whisky, dva balíčky sušenek a několik kusů pánského oblečení.
(pokračování tahu o kus níž...)

SuperHunter
Máš u sebe místo ještě na dvě další věci, pokud se zbavíš rozbitého mobilního telefonu (protože nikdo z vás nemá +4 k technickým dovednostem, aby jej opravil, nebo současně +2 k výbušninám a +2 k technickým dovednostem, aby z jeho součástek v kombinaci s hodinkami sestrojil časovanou rozbušku v výbušnině, je vám k ničemu), tak pobereš všechny tři kusy. Ohledně oblečení se jedná pouze o Běžné, ani jeden z kusů nemá víc kapes, než to, co máte na sobě (kdyby tam bylo něco lepšího, například kožené, tak to ohlásím).
Byla aktualizována pravidla o sekci: Počet zásob a ostatních položek v inventáři a tím pádem i inventáře.
(pokračování tahu o kus níž...)

KinimodLP + Aurelius + SuperHunter
Najednou vaší pozornost strhne hlasitý kašel. Když se podíváte tím směrem, spatříte dole na pláži muže s páskou přes oko a zakrvaveným obličejem, který předtím nejevil žádné známky života, jak vykašlává vodu z plic. Sotva dokašle, rozhlédne se kolem sebe a po chvíli si přiloží ruku ke šrámu na levém spánku.

Tondulin
Pomalu přicházíš k sobě. Instinktivně se převalíš na bok a začneš vykašlávat vodu z plic. Cítíš, jak ti mořská voda omývá kotníky a bolest v místě levého spánku. Když dokašleš, spatříš kolem sebe na prosluněné pláži několik dalších trosečníků, jak se na tebe dívají. Na chvíli se snažíš vybavit, co se stalo. Sáhneš si na místo odkud cítíš bolest a v tu chvíli zjistíš, že máš obličej celý od krve (ke tvému štěstí k poškození lebky nedošlo, protože ti kulka sklouzla po spánku). Na pláži leží i ti, co neměli tolik štěstí aby přežili, několik vyplavených zavazadel a trosek.

Provedení inventářů bylo aktualizováno
Upravil/a Sarako dne 30.05.2016 16:54
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
„Fajn.. tohle bychom měli.“ kývnu spokojeně, „Zkusím otevřít zavazadlo třeba tam bude něco užitečného.“ dodám a přesunu se k zavazadlu. Ohlédnu se a jakmile spatřím Laru jak klečí u otevřeného zavazadla zvolám „Mohla by jsi sem na chvilku jít?“ když se pootočí dodám, „Potřeboval bych otevřít jedno zavazadlo.“


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
KinimodLP
Podívám se na hodinky, abych věděl kolik je hodin, sbalím si lékárničku a pomalým krokem půjdu k muži s páskou přes oko. Během cesty to zkusím prokličkovat mezi mrtvými, jestli u nějakého z nich náhodou neuvidím batoh na věci.

Nějak se nám to tu rozrůstá Grin
 
Tondulin
"Zasraný piráti." poznamenám si jen tak sám pro sebe, trosečníkům zatím nebudu věnovat žádnou pozornost. Místo toho se pomalu postavím, udělám pár kroků k moři, odplivnu krev a smyju si obličej ve vodě.(Mořská sůl by mohla ránu aspoň trochu vyčistit.) Až budu hotov začnu se poohlížet po svém kufru.
 
SuperHunter
Zahodím rozbitý telefon, teď už mi je stejně k ničemu a poberu obojí balení sušenek a láhev whiskey.
Po tom co zaslechnu Jamese mu odpovím.
"Jasně, hned jsem u tebe."
A dojdu nožem otevřít kufr co má u sebe, přičemž mu předám oblečení jestli by si něco nevybral nebo ho nějak jinak nezužitkoval.


Čím víc tím líp ne ? :D
Upravil/a SuperHunter dne 30.05.2016 20:32
 
Sarako
KinimodLP
Cestou žádný batoh nenajdeš, jen ledvinku připnutou u pasu nějakého tlouštíka (pokud jí chceš, napiš), na kterého není zrovna příjemný pohled, protože má do žraloků ukousnuté obě nohy. K muži dojdeš ve chvíli, kdy si zrovna omývá obličej v moři.
(pokračování... viz. tah všichni)

Aurelius + SuperHunter
Lara souhlasí, přitom Jamesovi podá oblečení, co našla a pomůže mu s otevřením kufru. Když kufr rozpárá svým nožem, naleznou uvnitř dvě plechovky koly, malou taštičku s pastou a dvěma kartáčky na zuby, dámské kožené kalhoty a několik kusů dámského běžného oblečení.
(pokračování... viz. tah všichni)

Tondulin
Sotva si omyješ si obličej v moři, spatříš za sebou stát muže s lékárničkou přes rameno. V tu samou chvíli zahlédneš i svůj kufr. Nachází se na hromadě mezi třemi dalšími kufry, vedle kterých se sejí nějaký velký svalnatý vousatý irčan, který zrovna dokončil čištění nějaké pistole. Z druhé strany od něj jsou na úhledném komínku naskládány i dvě lékárničky.
(pokračování... viz. tah všichni)

Všichni
Mezitím k vám došla po pláži skupina tří trosečníků: obtloustlý Afroameričan, zraněný asiat v saku zakrváceném na pravém boku a Asiatka v delších večerních šatech. Chvíli na to vyběhne Huan ze křoví a kulhavým poklusem si to zamíří rovno k nim. ,,Pane Fengu!" zvolá Asiat a vyrazí mu naproti ,,Jsem rád že žijete pane Huan Fengu. Co máte s nohou?" Huan mu jen pokyne rukou a stáhne se s ním stranou, aby nebylo slyšet, co si spolu povídají. Asiatka ve večerních šatech je jen mlčky následuje. Když k nim však dojde Hauan na ní něco křičí, přitom zběsile máchá rukama. Nakonec od Huana dostane Asiatka pohlavek, až spadne na zem.

(trochu jsem poslední větu editnul, aby nepůsobila tak zmatečně)
Upravil/a Sarako dne 30.05.2016 22:27
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
Poohlédnu se po skupince nových trosečníků, „Jakoby nám jeden nafoukanej Asiat nestačil.“ řeknu a otočím se zpět na muže s páskou přes oko. „Zdravím, jmenuji se David. Ehm.. Můžu se podívat na to vaše zranění, jestli budete chtít.“ nabídnu se a ukážu mu na ránu, co má na hlavě.
Upravil/a KinimodLP dne 30.05.2016 23:07
 
Aurelius
„Díky.“ poděkuji a zatím co bude párat nalezený kufr prohlédnu si oblečení, které mi Lara předala. Pokud se mezi ním nachází pánská košile obléknu (je to spíše kvůli osobnosti postavy agent bez košile není pořádný agent pak už jen sehnat klobouk a sluneční brýle a budeme komplet :D) si jí na tričko a zbytek vrátím Laře.

Při pohledu na otevřený kufr poznamenám „Myslím, že tohle spíš zužitkuješ ty než já..“ odmlčím se, „Mohli bychom veškeré spotřební zboží přesunout do jednoho kufru a použít ho k přesunu. Sice už je rozbitý, ale pořád lepší než to tahat po kapsách.“ vezmu si jednu plechovku do kapsy a otočím se k nově příchozím.
„Že by měl náš asiatský kamarád společnost?“ pomyslím si a budu se snažit vybavit si zdali jsem ho už někdy ve společnosti těchto dvou osob zahlédl na lodi, po případně zdali znám jejich jména.
http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Sarako
KinimodLP
(vyčkej na Tondulinovu odpověď, pak napiš)

Aurelius
Vezmeš si plechovku koly do kapsy a oblékneš si košili. Když si prohlédneš obě osoby a zamyslíš se, vybavíš si, že dívka seděla celou cestu ještě s nějakou jinou vedle Huana a dělala mu i s tou druhou společnost.
Z rozhovoru na lodi jsi zaslechl, že jí Huan říká Hitomi, příjmení jsi bohužel nezaslechl. Asiat v zakrváceném saku na pravém boku je jeden z Huanových bodyguardů, ale jeho jméno na lodi nepadlo.
(vyčkej na SuperHunterovu odpověď, pak napiš)

SuperHunter
Podáš Jamesovi oblečení a pomůžeš mu rozpárat kufr, v němž naleznete dvě plechovky koly, malou taštičku s pastou a dvěma kartáčky na zuby, dámské kožené kalhoty a několik kusů dámského běžného oblečení.
Mezitím k vám došla po pláži skupina tří trosečníků: obtloustlý Afroameričan, zraněný asiat v saku zakrváceném na pravém boku a Asiatka v delších večerních šatech. Chvíli na to vyběhne Huan ze křoví a kulhavým poklusem si to zamíří rovno k nim. ,,Pane Fengu!" zvolá Asiat a vyrazí mu naproti ,,Jsem rád že žijete pane Huan Fengu. Co máte s nohou?" Huan mu jen pokyne rukou a stáhne se s ním stranou, aby nebylo slyšet, co si spolu povídají. Asiatka ve večerních šatech je jen mlčky následuje. Když k nim však dojde Hauan na ní něco křičí, přitom zběsile máchá rukama. Nakonec od Huana dostane Asiatka pohlavek, až spadne na zem.
James si zatím z oblečení, co jsi mu přinesla vybere košili, oblékne si jí na tričko a zbytek oblečení ti vrátí.
Při pohledu na otevřený kufr poznamená „Myslím, že tohle spíš zužitkuješ ty než já..“ odmlčí se, „Mohli bychom veškeré spotřební zboží přesunout do jednoho kufru a použít ho k přesunu. Sice už je rozbitý, ale pořád lepší než to tahat po kapsách.“ vezme si jednu plechovku do kapsy a otočí se k nově příchozím se slovy: „Že by měl náš asiatský kamarád společnost?“

Tondulin
Sotva si omyješ si obličej v moři, spatříš za sebou stát muže s lékárničkou přes rameno. V tu samou chvíli zahlédneš i svůj kufr. Nachází se na hromadě mezi třemi dalšími kufry, vedle kterých se sejí nějaký velký svalnatý vousatý irčan, který zrovna dokončil čištění nějaké pistole. Z druhé strany od něj jsou na úhledném komínku naskládány i dvě lékárničky.
Mezitím k vám došla po pláži skupina tří trosečníků: obtloustlý Afroameričan, zraněný asiat v saku zakrváceném na pravém boku a Asiatka v delších večerních šatech. Chvíli na to vyběhne Asiat ve smokingu, který se doposud schovával ve křoví, a kulhavým poklusem si to zamíří rovno k nim. ,,Pane Fengu!" zvolá Asiat v saku zakrváceném na pravém boku a vyrazí mu naproti ,,Jsem rád že žijete pane Huan Fengu. Co máte s nohou?" Huan mu jen pokyne rukou a stáhne se s ním stranou, aby nebylo slyšet, co si spolu povídají. Asiatka ve večerních šatech je jen mlčky následuje. Když k nim však dojde Hauan na ní něco křičí, přitom zběsile máchá rukama. Nakonec od Huana dostane Asiatka pohlavek, až spadne na zem.
Muž s lékárničkou ukáže na tvojí ránu a nabídne ti pomoc se slovy: „Zdravím, jmenuji se David. Ehm.. Můžu se podívat na to vaše zranění, jestli budete chtít.“
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
SuperHunter
"Nejspíš další bodyguard nebo asistent."
"Hned jsem zpět." řeknu a dojdu si někam za keř vyměnit kalhoty za ty kožené a popřípadě tričko jestli není v dobrém stavu.
 
Tondulin
"Scott Weaver. Doufám že jseš doktor jinak si to radši zašiju sám." odpovím Davidovi a stále budu pozorovat toho fousáče.
Upravil/a Tondulin dne 31.05.2016 20:40
 
Aurelius
Zatím co budu vyčkávat než se Lara vrátí budu se rozhlížet po okolí. Nenápadně se budu snažit sledovat chování Huana (přitom se nebudu pohybovat z místa) a jeho lidí.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ostrovy zatracených: Inventáře, Statistiky a Dotazy Zdejší kobky 2 27.05.2016 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2245 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5472 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3514 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2953 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9711 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5372 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4669 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4646 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5595 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist