Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ostrovy zatracených
Aurelius
Nabídnu si ještě jednu placku se slovy, „Jsou dobré.“ a poté uchopím jeden z hrníčku a napiji se vody. Prozatím nemám potřebu zapojovat se do dění. Budu jen mlčet a poslouchat co mají ostatní na srdci.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Sarako
Všichni beze slova pokračují v jídle, až na Davida, který se zeptá na toalety.
Mnich mu s úsměvem odpoví: ,,Po chodníčku dozadu za dům a potom pořád rovně. Je to ta malá budka na konci cesty. A opatrně, až budeš vcházet dovnitř."
Než však stihne David odejít, objeví se ve vchodu mladá Asiatka (věkově kolem 17-ti let) v rolnických šatech. Jen co si vás všimne, rychle sklopí hlavu a pronese: ,,Omlouvám se mistře Yute, netušila jsem, že budete mít dnes návštěvu."
,,Není třeba se omlouvat, Buddha je mi svědkem, že tato návštěva byla nečekaná i pro mě." promluví mnich k dívce a potom se otočí k vám: ,,To je Nori. Každý den mi sem nosí něco k jídlu. Za to, že je tím nejlaskavějším stvořením na tomto ostrově, jsem jí naučil umění Hromové pěsti. Od té doby už si na ní žádný z těch pirátů nic nezkusil." (Pokud se někomu z vás povede získat mnichovu plnou důvěru, může ho mnich naučit bojovému stylu Hromové pěsti: +1 k útoku, průrazu a zranění pěstí, pokud při úspěšném zásahu protivník nehodí víc, než je způsobené zranění, je ochromen a nemůže dvě kola útočit, ani se bránit. Postava ovládající alespoň jeden z bojových stylů získává +1 k obraně. Bojové styly lze rozvíjet počtem zabitých protivníků.)
Jen co mnich převezme od Nori šátek, ve kterém bude nejspíš zabalené nějaké další jídlo, uloží jej do proutěné truhly a vydá se pomalým krokem k pagodě. Hitomi vstane a mnicha následuje.
,,Jak jste se sem vlastně dostali?" zeptá se Nori, sotva mnich následovaný Hitomi opustí domek.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
Spolu s ostatními vyjdu z domku i já a zamířím na místo, které mi popsal mnich. Potom, co vykonám svou potřebu, se před budkou podívám na onu fotku, kterou jsem našel u mrtvého vojáka. Po chvilce prohlížení se pomalými kroky vrátím do domku.
 
Aurelius
„No... Je to docela dlouhý příběh.“ začnu pomaličku, „Ale pokud slíbíš, že dokážeš udržet tajemství tak ti ho povím.“ mírně se pousměji a budu vyčkávat na její odpověď.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
Zatím se nebudu nijak vměšovat do konverzace.
 
Sarako
KinimodLP
Dorazíš k malé budce mnichova popisu a vykonáš potřebu. Potom si prohlédneš fotku, na které spatříš muže po třicítce se svojí ženou a dvěma dcerami (rodinná fotografie kterou si žoldák prohlížel v posledních chvílích svého života). Když dojdeš zpět k mnichovu domku, spatříš z něj vycházet Lin.

Aurelius+Tondulin+SH
,,Nebojte, nikomu nic neprozradím." pronese Nori, přitom je v jejím hlase znát zvědavost.
Lin mezitím vstane a vydá se ven z domku.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
„Tak dobrá...“ pohodlněji se usadím, „Já a moji přátelé jsme byli součástí jisté plavby, která bohužel nedopadla nejlépe... Jináč bychom tu také teď neseděli.“ krátce se odmlčím a nenápadně budu sledovat její reakci. „Naše loď se potopila a my přežili.“ podívám se po místnosti, „No... Zase až tak dlouhý příběh to nebyl.“ mírně se usměji, „Vyprávění nikdy nebylo mojí silnou stránkou.“

Pokud nebude mít nějaké dotazy zeptám se, „Jak vůbec velká je ta vaše vesnice?“http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Sarako
KinimodLP
Dorazíš k malé budce mnichova popisu a vykonáš potřebu. Potom si prohlédneš fotku, na které spatříš muže po třicítce se svojí ženou a dvěma dcerami (rodinná fotografie kterou si žoldák prohlížel v posledních chvílích svého života). Když dojdeš zpět k mnichovu domku, spatříš z něj vycházet Lin.

Aurelius+Tondulin+SH
Nori si se zaujetím poslechne Jamesovo vyprávění a pak dodá: ,,Škoda, že vaše vyprávění nebylo tak působivé, jako vyprávění toho gringa, který občas připlouval nakoupit zásoby."
Na Jamesovu otázku potom Nori odpoví: ,,V naší vesnici žije deset rodin a každá z nich má vlastní dům. Většina z nás jsou zemědělci a rybáři, až na paní Shuovou a pana Nama. Paní Shuová si zřídila menší čajovnu a Nam má krámek se smíšeným zbožím. Naše vesnice totiž uzavřela s Kai Langem dohodu. Dáváme mu polovinu toho, co vypěstujeme, ulovíme, nebo vyděláme, a tak se vyhneme nájezdu jeho pirátů. Kdyby piráti, kteří k nám připlouvají pro výpalné, věděli, že má Nam ve svém obchodě schovaných i několik zbraní včetně munice, nejspíš by ho popravili i s celou jeho rodinou."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
Zvednu ruku na pozdrav a dojdu si umýt ruce k nádobě s vodou, jež se nachází vedle vchodu do domku. Pokud nebude Lin nic mít, tak se vrátím k ostatním. Zatím se nebudu zapojovat do diskuse.
Upravil/a KinimodLP dne 13.08.2016 18:14
 
Aurelius
„Říkal jsem, že vyprávění nikdy nebylo mou silnou stránkou.“ pravím s úsměvem poté co zhodnotí mé vyprávění a nechám jí mluvit. „Jakého gringa jste měla namysli? Jestli to tedy není tajné.“ optám se.

Jakmile mi odpoví a nikdo nebude mít něco dalšího na srdci, zvednu se a se slovy, „Také si odskočím. Tak mě na chvilku omluvte.“ vykročím k odchodu, vyjdu ven a rozhlédnu se (očima) jak to vypadá kolem, podívám se na hodinky, nadýchám se čerstvého vzduchu a vydám se k nádobě s vodou o které mluvil předtím mnich.http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
"Munice říkáš?" ihned zpozorním. "Kde bych mohl tohohle Nama najít?"
 
SuperHunter
Mlčky počkám na Norinu odpověď na otázku, kterou položil Scott.
 
Sarako
KinimodLP
Lin projde beze slova kolem tebe, přitom ti věnuje letmý úsměv a pokračuje směrem k pagodě. Umyješ si ruce a vrátíš se do mnichova domku.
(pokračování... viz. tah všichni)

Všichni
Jen co Scott položí svou otázku, vrátí se do místnosti David.
,,Vousatého Gringa s koženou bundou a koltem u pasu." odpoví Nori na Jamesovu otázku ,,Vyprávěl o zaniklé Moghalské říši, pirátech, kteří se ve zdejších vodách plavili dávno před Kai Langem, a obrovském pokladu, který na těchto ostrovech zakopali. Chlubil se tím, že má zaručeně pravou mapu k největšímu pirátskému pokladu všech dob, ale nikomu jí nechtěl ukázat. Jediné co tu za celou dobu svého pobytu na zdejších ostrovech našel, byl nějaký vojenský tábor, ze kterého potom Namovi měnil zbraně a munici za zásoby. Nam říkal, že poslední dobou mu docházeli peníze, a to se taky potvrdilo. Od jeho poslední návštěvy naší vesnice ho tu párkrát hledali i Kai Langovi piráti. Prý kradl v jejich táboře a několik z nich při útěku zabil. Nikdo z naší vesnice nemá tušení, kam mohl zmizet. Wut a Yuan podezírají Nama, že to ví, ale ten to popírá." potom se Nori podívá na Scotta a odpoví i jemu: ,,Stačí sejít po cestě z hory Lat-Qei, do naší vesnice. Namův obchůdek stojí naproti čajovně."
James vstane, pronese: „Také si odskočím. Tak mě na chvilku omluvte.“ a odpustí domek.
SuperHunter

Aurelius
Letmo se rozhlédneš kolem, všude je klid. Podíváš se na hodinky (je 16:55) a vydáš se k nádobě s vodou.
Upravil/a Sarako dne 20.08.2016 20:16
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Díky." kývnu na Nori a vydám se do Namova obchůdku.
 
KinimodLP
„A teď co? Půjde a jako Rambo vystřílí všechny piráty na tomhle ostrově?“ zeptám se s mírným údivem v očích chvíli potom, co vyjde Scott ze dveří. „Bože můj, to je blázen...“ pronesu, zakroutím hlavou a vydám se směrem k pagodě. Až k ní dojdu, tak slabě zaklepu a nakouknu dovnitř.
Upravil/a KinimodLP dne 24.08.2016 23:40
 
Aurelius
Omyji si ruce, následně tvář a vyrazím vykonat potřebu na místo které nám prve popsal mnich. Cestou se budu rozhlížet a udržovat ve střehu.
 
Sarako
Tondulin
Když vyjdeš z ven, spatříš jen Jamese, jak zmizel za rohem mnichova domku. Vydáš se po dřevěné cestičce ke schodům, ale než k nim stačíš dojít, doběhne tě Nori se slovy: ,,Počkejte, počkejte na mě prosím! On říkal, že jste Rambo a že jste nás přišel zachránit před piráty!" přitom prstem ukáže na Davida, který zrovna vyšel ven a zamířil si to rovnou k pagodě a dodá: ,,Sice pochyboval o tom, jestli to zvládnete, ale já Vám věřím." Nezle si nevšimnout, že se na tebe Nori dívá tak, jako by před ní stál nějaký superhrdina.

KinimodLP
Sotva proneseš svojí poznámku, rozběhne se Nori ven. Když vyjdeš z mnichova domku a vydáš se k pagodě, spatříš cestou Nori, jak těsně před schodištěm dolů do vesnice zastavila Scotta o něčem se s ním horlivě baví, přitom na tebe ukáže prstem.
Jakmile dorazíš k pagodě, zaklepeš a nahlédneš dovnitř, spatříš na protější straně místnosti čtvercového půdorysu bronzovou sochu Buddhy, kolem které je zapáleno několik vonných svíček. Mnich sedí s překříženýma nohama naproti soše a Hitomi sedí hned vedle něho. Vypadá to, že zrovna se modlí. Lin však nikde nevidíš, nejspíš šla nahoru po úzkém dřevěném schodišti, které vede podle stěny napravo.

Aurelius
Umyješ si ruce, potom po dřevěné cestičce k malé budce mnichova popisu a vykonáš potřebu. Cestou si dáváš pozor, ale vypadá to, že je vše v naprosto stém pořádku. Kromě večerního cvrlikání cikád zaslechneš i občasný zpěv ptáků.

SuperHunter
Všichni ostatní pomalu opustili mnichův domek, až na Nori, která se rozběhla ven po Davidově poznámce o Rambově vystřílení všech pirátů. Zůstala jsi sedět v domku sama.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
Při pohledu na Nori a Scotta se jen nechápavě usměju a půjdu dál. Mnicha ani Hitomi nebudu nijak vyrušovat. Místo toho si potichu sednu na již zmiňované dřevěné schodiště, opřu se o svou lékárničku a počkám, až se oba domodlí. Po chvilce čekání na mě však přijde únava, zavřu proto oči a pokusím se usnout.
 
Tondulin
"Přišel jsem se pomstít Lai Mingovi, za to co udělal zaplatí. Ale zatím nemá naše skupina potřebné vybavení ani zkušenosti na to, aby jsme se mohli pirátům rovnat. Znáš toho majitele dobře? Možná by jsi mi mohla pomoci nějaký ty zbraně získat." zeptám se Nori, zatímco půjdeme ke krámku.
 
Aurelius
Pomaličku se šouravou chůzí vrátím k obydlí, znovu si omyji ruce. Cestou se budu rozhlížet jestli náhodou neuvidím Hitomi nebo Mnicha.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ostrovy zatracených: Inventáře, Statistiky a Dotazy Zdejší kobky 2 27.05.2016 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2254 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5479 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3527 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2958 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9721 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4653 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5602 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist