Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Ostrovy zatracených
SuperHunter
"Jestli půjdeme dál nahoru, nejspíš bude lepší jít po schodech. Když někdo zakopne nebo sklouzne nemuselo by to skončit hezky."
 
Tondulin
"Tak dobře půjdeme po schodech, ale moc se mi to nelíbí, buďte připravení na všechno." s nevolí odpovím a půjdu s připraveným samopalem v čele.
 
Aurelius
Nebudu nic namítat a s opatrností je budu následovat.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Sarako
Po několika dlouhých minutách výstupu po schodišti jste stanuli na jeho konci. Před vámi se nyní rozkládá částečně prosluněná mýtina. Na pravé straně mýtiny se nachází menší pagoda, na levé straně stojí menší domek. Protější konec mýtiny je zakončen skalní stěnou, do níž je vytesána necelý metr vysoká dračí hlava ze které vytéká voda do jezírka pod ní. Obě budovy a schodiště jsou propojeny dřevěnými chodníčky, kolem kterých jsou vysázené květiny mnoha barev, zbytek mýtiny je letmo osázen bambusy.
,,Odsud se budeme moci porozhlédnout po okolí." pronese Lin k Davidovi při pohledu na pagodu, jejíž poslední patro se tyčí nad vrcholky stromů okolní džungle.
,,Hlavně, že jsme našli vodu." poznamená Hitomi a hodí pohledem na fontánu.
Najednou uslyšíte od domku na levé straně mýtiny hlas: ,,Vítám vás na hoře Lat-Qei, poutníci." a když se podíváte tím směrem, spatříte holohlavého mnicha s dobrosrdečným úsměvem, oděného do šedomodrého roucha, pomalu kráčejícího směrem k vám po dřevěném chodníčku. ,,Podle oblečení bych většinu z vás tipoval na turisty, ale ti sem už pěknou dobu nezavítali." pokračuje mnich, přitom si prohlédne vaše zbraně ,,Máte zbraně, ale nevypadáte jako Kai Langovi muži, proto budete muset omluvit zvědavost starého muže a odpovědět na otázku, kdo vlastně jste?"
Jakmile však mnich dojde blíž a zadívá se na nášivku s logem GRC na Scottově uniformě, jeho úsměv zmizí a nahradí jej ustaraný a zklamaný výraz zároveň: ,,Doufal jsem, že už tohle logo, patřící těm rouhačům, nikdy neuvidím. Nejste snad poskoky těch lhářů, kteří tvrdili, že pomohou navrátit krajinu do původního stavu a místo toho probudili démony z hory?"
,,Ne, my k nim nepatříme!" vydá ze sebe pohotově Hitomi ,,Jsme jen trosečníci z lodi potopené Kai Langovými piráty, tu uniformu jsme našli u mrtvého vojáka v džungli."
,,Dobrá, v tom případě jste u mě vítanými hosty." pronese mnich a na jeho tváři se opět objeví dobrosrdečný úsměv. Potom se otočí, vydá se pomalým krokem ke svému domku a rukou vám pokyne, aby jste ho následovali.
,,Démony z hory." zopakuje si pro sebe nechápavě tichým hlasem Lin ,,Kam jsme se to jenom dostali?
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
KinimodLP
Rozhlédnu se jestli někde neuvidím i další mnichy, pak vstoupím do domu.

Sarako, kde mám teď tu T75?
 
SuperHunter
Do mnichova domku vejdu až po ostatních. Potom co vejdu dovnitř si místo pořádně prohlédnu.
 
Aurelius
„Tak tohle jsem nečekal.“ přiznám při pohledu na obě stavby a celkově na mýtinu před sebou. „Asi by ses měl té nášivky zbavit a odpárat jí. Aby zbytečně nemátla ostatní.“ promluvím na Scotta.


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
"Nejspíš mezi bandu pošahaných mnichů." potichu odpovím Lin a následuji ostatní do domu.
Upravil/a Tondulin dne 07.08.2016 20:18
 
Sarako
David se rozhlédne kolem, ale žádné další mnichy nespatří.
,,Žije tady kromě Vás ještě někdo?" zeptá se cestou zvědavě Hitomi.
,,Ano i ne. O chod chrámu se starám sám. Lidé z vesnice pod horou se sem chodí modlit, rozjímat, a když je potřeba, pomáhají mi i s opravami." odpoví s úsměvem mnich aniž by se zastavil.
Když vás mnich zavede do svého domku, zjistíte, že je celkem skromně vybavený. Uprostřed místnosti, do které jste právě vešli, se nachází nízký stolek kolem kterého je umístěno několik polštářů, vše umístěné na vyšívaném koberci. Dále jsou v místnosti dvě proutěné truhly a police, na níž se je postavena malá soška Buddhy z pálené hlíny a stojánek na vonné svíčky. Druhá část domku je oddělena papírovou zástěnou, za kterou se s největší pravděpodobností bude nacházet mnichova ložnice.
,,Posaďte se a udělejte si pohodlí." pronese mnich a pokyne rukou na polštáře položené kolem stolku ,,Hned vám dám něco k jídlu, takže pokud si předtím chcete umýt ruce, nádoba s vodou je venku vedle vchodu. Ale na ten koberec mi nešlapejte v botách, nebo ho budete čistit."
Po těchto slovech sáhne mnich do jedné z proutěných truhel, vyndá mísu s rýžovými plackami a položí jí na stůl. Potom z truhly vyndá džbán a vydá se k prameni.
,,Počkejte, já Vám pomůžu." zvolá Hitomi a vyrazí za mnichem.
(KinimodLP: Pistoli T75 máš v kapse od chvíle, kdy jsi s Lin svačil sušenky. Pistoli jsi předtím zvedl, ale nenapsal jsi, že bys jí odložil pryč, takže kapsa je nejpravděpodobnějším místem, kam by si pistoli tvá postava během pojídání sušenek schovala.)
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
Počkám než se Hitomi s mnichem trochu vzdálí a poté začnu mluvit. "Nemyslím si, že mu můžeme věřit, nejspíš je to jen pošahanej stařec, ale mějte se na pozoru, může být nebezpečnej. A proto ty placky nehodlám jíst, dokud mi tady pan doktůrek nedokáže, že jsou naprosto v pohodě." při poslední větě se usměju na našeho medika.
Upravil/a Tondulin dne 07.08.2016 20:18
 
KinimodLP
Zasměju se a s úsměvem na tváři odpovím: „Možná právě kvůli němu a jeho ‚démonům z hor‘ jsme tady ztroskotali.“, načež si do pusy strčím jednu z rýžových placek. „Prosím tě, děda je rád, že vidí nový tváře a má si s kým pokecat. No, a když budeme hodný tak nás pustí i do pagody.“ řeknu a ohlédnu se směrem ke dveřím. „K*rva, já tady s ním snad zůstanu.“ dodám polohlasem a vezmu si další placku.
Upravil/a KinimodLP dne 19.07.2016 23:46
 
Aurelius
„Je podezřele milí, ale to mají mniši v popisu práce.“ konstatuji a rovněž si nabídnu rýžovou placku, ale nebudu jí hnedka jíst. Podívám se na Davida zdali sním jídlo nic neudělalo a pokud dospěji k názoru, že ne ochutnám také. „Až se vrátí navrhuji ho vyzpovídat, abychom získali menší přehled o ostrově a lidech co tu žijí. Ale rozhodně bych tu s ním nezůstával.“
 
KinimodLP
„A vy snad máte někam namířeno?“ namítnu a pozvednu obočí směrem k ostatním.
 
Aurelius
„Když jsme tohle místo našli my. Může ho najít kdokoliv jiný. Třeba další přeživší... Nebo ty piráti. Pochybuji, že je nějaké duchovní místo zastaví v případě, že si je znepřátelíme a nebo nás prostě budou chtít sejmout.“ odpovím, „Den... Dva bych tu možná zůstal, ale jinak bychom se měli vydat pryč. Získat informace a jít dál.“


http://i.imgur.com/bXIWcI6.pnghttp://i.imgur.com/olvyo3U.pnghttp://i.imgur.com/EsQm3jS.png
http://i.imgur.com/MzByOzJ.pnghttp://i.imgur.com/ihz4owz.png
 
Tondulin
Kývnu na souhlas a jelikož už mi vyhládlo a s naším medikem ty rýžové placky nic neudělali, usoudím že jsou bezpečné a taky si jednu vezmu.
Upravil/a Tondulin dne 07.08.2016 20:18
 
Tondulin
Potom co si všichni vezmou placku si taky jednu vezmu a mlčky se postavím opodál, abych měla přehled o tom co se v místnosti děje. (Tah Lary)
 
Sarako
Všichni jste se pustili do rýžových placek, i Lin si dvě vzala. Po chvíli se vrátil mnich v doprovodu Hitomi, která držela džbán naplněný vodou. Mnich opět sáhl do proutěné truhly, vyndal několik keramických skleniček a položil je na stůl, kde do nich poté Hitomi nalila vodu.
Mnich si sedne ke stolku, vezme si sklenku s vodou, napije se a potom začne povídat: ,,Vaše kamarádka už mi ledacos řekla." hodí pohledem na Hitomi, která zrovna přisedla ke stolku a vzala si jednu z rýžových placek ,,Také se mě ptala na Kai Langa a místní. Mohu k tomu říci jen, že názory místních na něj jsou různé. Potom, co démoni sestoupili z hory, byl jediný, kdo se jim se svými muži postavil, proto ho někteří považovali za hrdinu a přidali se na jeho stranu. Pro ty ostatní stále zůstal jen nenáviděným pirátem, ale nikdo z nich se mu neodvážil postavit."
,,Jací jsou ti démoni z hory?" zeptá se nejistě Lin.
,,Někteří z nich nosí lesklá brnění a dlouhé meče, další zase umějí rozevřít své tělo a pozřít tak celého člověka. Slyšel jsem o nich jen z vyprávění, protože za dvacet let, co jsem strávil na táto hoře, nikdy jsem nesešel dolů." odpoví mnich, sáhne po jedné z placek a pustí se do jídla.
Upravil/a Sarako dne 23.07.2016 23:55
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
Mnich mi akorát potvrdil mojí teorii o jeho duševním stavu, tak jen budu mlčet a dále jíst.
Upravil/a Tondulin dne 07.08.2016 20:19
 
KinimodLP
„Ehm… potřeboval bych si dojít na toaletu.“ promluvím na mnicha, když dojí svou placku. „Mohl byste…?“
 
SuperHunter
Potom co dojím placku si vezmu další a napiju se.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ostrovy zatracených: Inventáře, Statistiky a Dotazy Zdejší kobky 2 27.05.2016 22:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2254 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5479 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3527 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2958 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9721 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4653 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5601 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist