Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Hrozba III.
Sarako
,,Budete mít můj nejhlubší vděk, když mu řeknete, že ho možná v blízké době navštívím." odvětím co možná nejpřívětivěji Benochovi.

Potom se vydám za Carwen a pokusím se jí odchytit se slovy: ,,Shael, mohla byste mi prosím věnovat chvíli Vašeho času? Něco bych s Vámi potřeboval probrat." přitom palcem přes rameno ukáži směrem k východu z místnosti.

Upravil/a Sarako dne 25.01.2021 22:15
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Ukažte to vy lopaty." Popadnu ten sud a postavím ho na příhodné místo, aspoň se o to pokusím. Pak už vykouzlím svůj typický charismatický úsměv, vezmu jeden panák, nějaké to víno a vrátím se na svoje místo.
 
Aurelius
→ Tah 863

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Vyřídím. Prozatím se mějte.“ přikývl s úsměvem a zamířil mezi tančícími hosty za svými kolegyněmi, kterého ho ihned patřičně přivítaly. Zejména Alawen se okamžitě zařadila do jeho těsné blízkosti a Benoch jí nejspíš tiše několika stručnými slovy naznačil, jestli jednání probíhalo klidně nebo naopak.

Tvé kroky mezitím směřovaly za osamocenou Carwen, prošel jsi kolem tancích a došel až k bosmerce, která se po tvých slovech zatvářila překvapeně. „A já už si myslela, že mě jdete požádat o tanec.“ usmála se nakonec, „Veďte mě.“ řekla, když vstala ze židle a nabídla ti rámě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Oba sluhové na tebe jen nevraživě koukli, ale ustoupili ti. Popadl jsi sud a nechal se vést instrukcemi postarší služebné, když si umístil sud na místo, kde si ho představovala odvolala dvojici služebných zpět do kuchyně.
„Děkuji.“ poděkovala následně, „Omlouvám se, ale tahle dvojice bohužel nepatří mezi nejšikovnější.“ přiznala, „Takže vám ještě jednou děkuji a omlouvám se, že jsme vás obtěžovali.“ zopakovala omluvu a už se chtěla odebrat, když se přiřítil Flavius s Beliem.
„Kde je Aedanem tam je i sud.“ zasmál se Belius, „Natoč to Flavie.“ rozkázal z legrace Flaviovi, který nevzdoroval a ochotně se sudu ujal. Neušlo ti, že se služebná znovu podívala tvým směrem, když zaslechla tvé jméno. „Se mu zasekly dveře.“ zasmál se Flavius, když se přesunul k tobě. „Proto se tu objevil až teď. To je pech… No.“ zakroutil hlavou, „Každopádně dobře, že jsi toho Tilblouda nesfouknul jak jsem chtěl. Vypadá to, že šel jen pohnojit kytičky. Aspoň myslím.“ pokrčil rameny, „To je fuk.“ otočil se směrem k o samotě sedící Adrianně a následně pohlédl na tančícího Chocholku. „My už to zvládneme… paní…?“ podíval se směrem k služebné, která váhala se svým odchodem.
„Belene.“ představila se služebná, „Omlouvám se, už vás nebudu rušit.“ řekla následně a urychleně opustila místnost.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Rád bych tobě, Belven a Nirvel z celého srdce poděkoval." začnu, až s Carwen budeme na některé z chodeb mimo doslech ostatních ,,Býval jsem zabijákem, co si potrpěl jen na své pověsti, že dokáže zabít kohokoliv, nebo cokoliv. Byl jsem příliš zaslepený, abych si uvědomil co pro vás tři Vaše domovina znamená. Co pro mě znamenala Thera, ta dumnerka co mi pomáhala rozvázat Bothielin jazyk, jsem si uvědomil, až když mi umírala v náruči." na chvíli zaváhám, zda mám pokračovat, ale při myšlence na to, že Carwen promluví vyjde v podstatě nastejno stětí za vraždu císařovny, nebo upálení za nekromancii, budu po krátké odmlce pokračovat: ,,Většina žen, co jsem poznal, pro mě byla jen rozptýlením, abych zapomněl na to, co jsem zač. Ale Theru jsem miloval a nedokázal jsem se smířit s její smrtí, a tak jsem jí přivedl zpět za pomoci Bothieliny krve zpět k životu. Ta svatba a veselí, co se tu dnes koná, život profesorky Sarricové, nebo potlačení Caesarovi rebelie by se nekonalo, kdybych nepotkal vás tři. Byl jsem bez jediného septimu, hledal jsem lék pro Theru, kterou jsem se snažil živit vlastní krví." sundám si levou rukavici, abych mohl Carwen ukázat jizvu, jenž se mi táhne přes celou dlaň ,,Ale nevzdal jsem to, protože to nevzdali ani vy tři, a snažili jste se o dobrou věc, živené nadějí na záchranu své domoviny, i když byl Thalmor ve všech směrech ve výhodě. Nejednou jsem myslel na to, že by bylo lepší, kdyby jste mě v ten den, co jsi mě zasáhla šípem dorazili. Nebylo dne, kdybych si nepřál zemřít na tom mostě před univerzitou místo Thery. Pomalu jsem ztrácel naději, ale nemohl jsem to vzdát. Stálo mě hodně úsilí najít Theře léčitele, který by jí mohl pomoci." zhluboka se nadechnu ,,Měl bych na sebe být hrdý, že jsem dokázal pomoci Chorrolu k lepším zítřkům, zachránit onu profesorku a ukončit řádění jednoho z největších zločinců, kterým byl Caesar, ale nejsem. Cítím v sobě jen naději. Naději, že jednoho dne dokážu odpustit sám sobě. Proto se teď snažím navrátit Anvilu bohatství, které Caesar ukradl a dnes se zavázal k pomoci Cheydinhalským dunmerům." udělám krátkou pauzu, aby Carwen měla čas vstřebat vše, co jsem jí řekl a poté jen dodám: ,,Teď už o mě víš všechno. Jestli tě napadá něco, s čím bych mohl pomoci tvé domovině, nebo Odboji, tak mi to řekni."
Upravil/a Sarako dne 26.01.2021 13:36
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Měl by jsi ho sfouknout spíše ty ne? Přece jenom usiluje o tvojí sestru." Usměju se a pak už konečně vezmu alkohol pro který jsem přišel a vrátím se za Carwen.
 
Aurelius
→ Tah 864

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Společně s Carwen jsi opustil hodovní síň a zamířil do jedné z méně využívaných chodeb hradu, když ses ujistil, že není nikdo v doslechu začal si k ní promlouvat. Carwen se zpočátku tvářila velmi překvapeně. Nechala tě domluvit a teprve poté pozvolna začala ona.

„To… To jsem upřímně nečekala.“ přiznala překvapená Carwen, „Že ti chvilka strávená s námi nějak pomůže… ani to vyzpovídání ze hříchů.“ pokračovala, „Ale neměj obavy, všechna tato tajemství jsou u mě v bezpečí. Nikomu nic neřeknu. Každý má nějakého toho kostlivce ve skříni.“ řekla upřímně, „Já to celé chápu, bohužel odčinit své hříchy je velmi těžké. Sama jsem zabila spoustu hodnostářů ve službách Thalmoru přičemž to nutně nemuseli být vyloženě špatní lidé, ale pro dobro své domoviny a Odboje to bylo nutné. Jenže nyní je Odboj rozprášen a naděje na snahu o osvobození provincie od Thalmoru je minulostí.“ pokračovala tišeji, „Důležité je udělat za temnou minulostí tlustou čáru, začít znovu a lépe.“ odmlčela se.

„V souvislosti s Odboje mě žádná pomoc nenapadá.“ pokrčila rameny, „Ale s Cheydinhalem bys mi pomoci mohl, mohli bychom si pomoci navzájem.“ rozhlédla se jakoby se chtěla ujistit, že vás nikdo neodposlouchá. „Cheydinhal je prý v hluboké morální krizi. Prý tam panuje nenávist vůči všem nelidským rasám, vládnoucí rod je údajně paralyzován a legát, který měl zjednat pořádek se utrhl ze řetězu a dělá přesný opak, nenávist spíše podněcuje.“ povzdechla si, „A já jsem byla pověřena, abych odtamtud dostala jednu osobu... A ta, jak se zdá skončila právě v souvislosti s těmito problémy ve věznění.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„To je fakt.“ připustil Belius, „Ale hrabě nemůže zmlátit jen tak někoho hned takhle… zezačátku. To by nebylo dobré pro moji pověst.“ poznamenal následně, „Ale budu si na něj dávat pozor. Jako přátelská provokace Anny je to sice dobré, ale víš jak… nesmíme to přehnat.“ usmál se od ucha k uchu.

Flavius mu mezitím podal pivo, Belius neváhal a ihned se napil. „Dobře… Dobře vychlazené.“ konstatoval spokojeně. Mezitím jsi dokončil přípravu alkoholu, pro který jsi přišel a odebral se mezi tančícími dvojicemi zpět na své místo. Carwen jsi, ale na místě nezastihl. Při ohlédnutí sis všiml, že opustila sál s Bílým Guarem.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Souhlasím a klidně do toho půjdu s tebou." přikývnu Carwenina slova ,,Jen se ještě zítra stavím v Císařském městě za jednou blonďatou bosmerkou s modrýma očima, abych se dozvěděl něco víc o zbylých dvou majitelích klíčů k Caesarově pokladnici. Bude mě to sice stát nějaký čas v té zaplivané přístavní čtvrti, ale dají-li bohové, budu už pozítří v Cheydinhalu. Mám v plánu zařídit propuštění nejen oné jedné osoby, ale všech tamních vězňů držených v souvislosti s údajnými nepokoji." na chvíli se odmlčím, přičemž zavzpomínám na Carwenina slova a pak se nahlas zamyslím: ,,Udělat tlustou čáru za temnou minulostí? Začít znovu a lépe? Kéž to bylo tak jednoduchý."
Upravil/a Sarako dne 29.01.2021 01:16
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Jak mohou jít ženy za takovým divným týpkem." Zauvažuji a s vidinou toho, že mám moc alkoholu jen pro sebe si půjdu přisednout k Anně. "Co ty tu sedíš jak smutné káčátko." Usměju se a posunu víno směrem k ní.
 
Aurelius
→ Tah 865

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Skvělé.“ kývla s úsměvem Carwen na tvá slova, „Blonďatou modrookou bosmerku? To mi zní podobně.“ zasmála se, „Skoro to vypadá na můj popis, ale naštěstí jsem ulicemi Císařského města už pěkně dlouho nepromenádovala.“ dodala následně, „Ale budu ti držet palce… Císařské město je velké, bude to jako hledat jehlu v kupce sena.“

„O tom to je.“ koukla na tebe, „Kdyby to bylo vždycky snadné dělal by to každý opakovaně několikrát za život. Takhle si je každý moc dobře vědom toho, že to snadné není a nutí ho to zpytovat své svědomí a pracovat skutečně na nějaké nápravě, aby ten ‚nový‘ život byl skutečně lepší než ten předchozí.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Obešel jsi stůl a přisedl si na volné místo k Anně, kterou tvůj příchod neskrývaně potěšil. Ihned se otočila tvým směrem, aby dala najevo, že je si tvého příchodu vědoma.
„Nesedím tu smutně.“ zakroutila s úsměvem hlavou, „Děkuji.“ poděkovala za víno, které jsi pomalu posunul před ní. „Ale ten tanec mě docela zmohl. Nebudu ti lhát.“ pokračovala s úsměvem, „Přitom jsem vždycky vydržela tančit dlouho… asi stárnu.“ pokrčila pobaveně rameny. „A co ty?“ zeptala se, „Také jsi nějak osiřel.“

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Je tomu tak jedna moje taneční partnerka šla klevetit s kolegyněmi a ta druhá mě vyměnila za toho temného týpka." Mile se usměji a naklopím do sebe panák. "Nevím kde se tu zase vzal onen Bílý Guar, ale dávej si na něj pozor. Možná působí velmi přátelsky, ale vždy když se někde vyloupne nevěstí to nic dobrého. Naposledy Arteriovi sliboval, že zamezí konfliktu mezi Univerzitou a legií a všichni víme, jak to dopadlo. Pak jsem o něm pár let neslyšel a najednou je tu zase, aby Beliovi přislíbil svou pomoc. Nemám z něj dobrý pocit." Začnu vést svoje polo-opilecké řeči.

"Promiň to jsem trochu zaběhl od tématu. Nevíš jak je to s Rolstonovou a vším tím rytířstvem tady kolem? Protože jestli tu hodlají zůstat delší dobu asi budu muset začít zase chlastat první ligu. Koukat se na ty jejich kamenné ksichty to mě fakt nebaví."
 
Sarako
,,Máš pravdu." přikývnu na Carwenina slova ,,Až skončím s konáním hrdinský skutků tady v Cyrodiilu, čeká mě Morrowind, který považuji za svou domovinu víc, než Cyrodiil, i když je to pro některé jen popelem pokrytá pustina." nasadím si zpět levou rukavici a po krátké odmlce dodám: ,,No nic. Ještě jednou děkuji a teď bych si měl najít nějakého léčitele. Doporučilo mi to po mém hrdinném chránění profesorky Sarricové vlastním tělem při pádu z věže už několik mágů."
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
→ Tah 866

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„No… není zač.“ usmála se Carwen, „Snad se tedy potkáme v Cheydinhalu a navzájem si vypomůžeme. Jestli ti můžu poradit zašla bych za Benochem nebo Beliovou sestrou, oba jsou to mágové obnovy a v léčení se vyznají.“ odmlčela se, „Akorát kdoví jak moc se jim bude chtít odtrhnout od veškeré té zábavy, která je kupodivu velmi poklidná.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Univerzitní profesorky a jejich klevetění.“ přikývla Anna, „Potřebovala bych prohodit pár slov s Benochem, ale nějak se mi za ním nechce, když je obklopen profesorkami.“ přiznala a nechala tě pokračovat.

„Neboj se, já jsem obezřetná Aedane.“ reagovala s úsměvem Adrianna po tvých slovech o Bílém Guarovi, „To já ti vůbec nevím.“ pokrčila rameny, „Myslím, že část jich tu určitě zůstane… alespoň po nějaký čas, aby pomohli nastolit pořádek v hrabství a pak možné odejdou, ale určitě tu pár desítek rytířů zůstane.“ pokračovala pozvolna zatímco se rozhlédla po místnosti, „A Enri tu možná taky zůstane… nějak se mi nezdá, že by tu taťka nechal Belia úplně bez dozoru. Obzvlášť, když je teď hrabětem.“

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Tondulin
"Tak to jsem slyšet nechtěl. To abych zvažoval svojí předčasnou abdikaci na post velitele strážných, jestli tu zůstane Rolstonová to mi ty nervy, za to snad ani nestojí. Co vůbec lektvar, už by mohl být hotový. Vím že jsem netrpělivý, ale fakt mě hrozně zajímá, co to se mnou udělá."
 
Sarako
Se slovy: ,,Hodně štěstí, budeme ho oba potřebovat." se rozloučím s Carwen a vrátím se do hodovní síně najít Adrianu, kterou se pokusím oslovit: ,,Baroneso, neměla byste na chvíli čas? Shael mi Vás doporučila." vyčkávajíc, až se mě zeptá ona, nebo někdo z přítomných, o co by se mělo jednat.
Upravil/a Sarako dne 02.02.2021 11:03
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Aurelius
→ Tah 867

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Tondulin: „Vidíš to moc černě.“ zakroutila hlavou, „Myslím, že přítomnost Rolstonové je to poslední co by tě mělo nějak stresovat nebo nervovat.“ zasmála se, „Stejně by spíš komandovala Belia než tebe. Takže můžeš klidně zůstat klidný… a pro klid tvé duše.“ koukla na tebe, „Zatím o jejím setrvání není úplně rozhodnuto.“ krátce se odmlčela. Všiml sis, že k vám zamířil Bílý Guar. „Ještě jsem ho dnes nebyla zkontrolovat, ale myslím, že brzy bude nejvyšší čas ho použít. Ale mírnila bych očekávání…“ ztlumila hlas, když se Guar přiblížil až k vám.

@Sarako: „To budeme.“ souhlasila tiše Carwen, když se s tebou loučila. Navrátil ses do hodovní síně, Carwen si dávala ještě na čas a vyrazila až po nějaké chvíli za tebou. Uvnitř v hodovní síni se stále tančilo, tentokrát však tanečníků trochu ubylo. De Peyranová postávala u stolu s jídlem a vybírala si nějaký chutný pokrm, zatímco admirál Lanius pokračoval i nadále v tanci. Kancléř místo toho zamířil za profesorkami a arcimágem z magické Univerzity.

Vyhledat baronesu nebylo obtížné, seděla u stolu a popíjela víno. Společnost jí dělal Aedan se kterým o čemsi hovořila. Zdálo se ti však, že jejich téma ustalo v momentě, kdy ses k nim dostatečně přiblížil.

@Oba: „Omlouvám se, ale teď zrovna řeším něco docela důležitého s Aedanem.“ pokynula Adrianna směrem k Aedanovi, který seděl vedle ní. „Počká to?“ zeptala se následně.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Jak si přejete baroneso. Počkám, až si na mě uděláte čas." odvětím na Adrianina slova, zlehka se ukloním a odeberu se vyčkat stranou, abych těm dvěma nepřekážel v jejich rozhovoru.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Vidíš, jen co mi sebral Carwen jde si pro tebe. Hlavně nepodepisuj žádnou smlouvu krví "baroneso", to nekončí moc dobře." Zavtipkuji a zvednu se zpět ze židle. "Bude asi lepší když to vyřídíš hned, já jdu zatím dohlédnout na tvého šíleného bratříčka." Věnuju Anně ještě jeden upřímný úsměv a pak se připojím do společnosti Belia a Flavia.
 
Aurelius
→ Tah 868

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako a Tondulin
@Tondulin: „Neměj obavy.“ usmála se Anna, „Nepodepisuji nic co bych si pečlivě nepřečetla a důkladně nezvážila.“ ujistila tě, „Pozdravuj Belíka.“ zasmála se při tvém odchodu. Prosmýkl ses mezi tančícími za dostal až k Beliovi a Flaviovi, kteří debatovali, zatímco co popíjeli pivo. Oba byli přímo u zdroje piva, tudíž nemuseli mít strach, že jim ho nikdo vypije.

„Nechceš jít vystřídat Chocholku?“ navrhl s úsměvem Flaviovi Belius.
„Hele… Ani ne.“ zakroutil hlavou Flavius, „Tančit s baronkou, tvou matkou je jistě velká pocta, ale nebudu zbytečně provokovat tvého otce. Spíš se podívej támhle…“ poukázal směrem ke kancléři Talarianovi, který zrovna cosi říkal profesorce Spellorové a oba se spolu čemusi smáli. „Stařík se nezdá.“
„No jo…“ zašklebil se Belius, „To je strýček Balion. Ten prostě dokáže očarovat ženy za všech okolností.“ pokračoval, zatímco kancléře sledoval a popíjel pivo. „Ale Spellorka je dobrá.“ přikývl Belius, „Všeobecně… ale vzhledově asi nejvíce. Sice je zjevně ujetá na černou, ale každý máme nějakou úchylku.“ pokrčil rameny. „Aedane! No konečně.“ zvolal s úsměvem směrem k tobě, „Pojď si natočit pivko a pokecat s námi.“ nabídl tě následně.

@Sarako: Odebral ses počkat až bude baronesa s Aedanem hotova, jejich rozhovor podle všeho příliš dlouho netrval, protože se krátce po tvém odchodu Aedan vzdálil a Adrianna na tebe mávla, abys přišel blíže k ní.

„Tak povídejte.“ usmála se, „Copak máte na srdci?“ zeptala se přičemž upila trošku vína ve skleničce, kterou neustále držela v ruce. Rovněž ti pokynula, aby ses posadil na vedlejší židli, kterou za sebou Aedan nezasunul.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy
 
Sarako
,,Jen se sháním po nějakém odborníkovy na magii obnovy, protože už mi to doporučilo po mém hrdinném chránění profesorky Sarricové vlastním tělem při pádu z věže již několik mágů. Shael mi doporučila Vás, a jelikož bych nerad riskoval ohrožení pověsti vašeho rodu tím, že by si některý z místních léčitelů potom pustil pusu na špacír potom, kdyby se mu náhodou povedlo zjistit kdo jsem, tak se mi to jeví jako nejlepší varianta. Samozřejmě nemáte-li nic proti a co se času týče, tak to nechám na Vás. Rád bych přitom prokonzultoval ještě pár věci ohledně magie obnovy a alchymie." spustím na Adrianu tak, aby mě slyšela jen ona, maximálně Aedan, či některý z příslušníků rodu Arteriů.
 
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/
Tondulin
"Hodláte trávit zbytek večera tady u vašeho "krmítka" pánové?" Zasměju se svým přátelům a jejich popíjení přímo u sudu. "Už by jsi neměl řešit, která profesorka je dobrá Belie, budeš mít teď spoustu práce se svojí nevěstičkou. A navíc tu zdaleka nejhezčí už jsem si nabrnkul já, Mirabelle nemá v kabinetu konkurenci." Pyšně se zasměju a dám si jedno pivko.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Hrozba • Pilíře Vědění Zdejší kobky 4 15.05.2016 23:33
Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu » Skyrim - Váš svět 30 20.10.2012 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2251 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5477 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3525 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 2957 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 9718 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5378 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4672 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4650 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5599 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist