331
Přidal/a SkyrimAdmin dne 14. December 2010 17:35:05
Ano. Čas opravdu letí. Pamatuji si, že nedávno jsem se o Skyrimu dozvěděl z oficiálních zdrojů (5 minut na to založil 1. Skyrim Fansite na světě) a teď zbývá už pouze 331 dnů do oficiálního vydání! Řekl jsem si, že budu každý den přidávat nový článek o Sk... (pokračování po stisknutí 'Více')
Novinka
Ano. Čas opravdu letí. Pamatuji si, že nedávno jsem se o Skyrimu dozvěděl z oficiálních zdrojů (5 minut na to založil 1. Skyrim Fansite na světě) a teď zbývá už pouze 331 dnů do oficiálního vydání! Řekl jsem si, že budu každý den přidávat nový článek o Skyrimu (s vyjímkou pár dní, jsem přece jen člověk :-) ) s nějakou zajímavou aktualitkou (nejen z ofic. zdrojů), chytlavým trailerem, screenama, wallpapperama a v podstatě se vším co se Skyrimu týče.
Oblivion mi změnil pohled na hry jako takové, a možná nejsem sám. Oblivion je opravdu dílo a pokud Skyrim přijde ještě s něčím lepším (což by měl - potrvzení nového enginu) tak to bude pro mě a všechny TES fanoušky velice přínosné.

Proto zůstaňte s námi pro vše okolo Skyrimu.

Dále, mám prosbu. Nechci po Vás žádný finanční příspěvek, nic takového. Jen se snažím najít co nejvíce oveček do našeho Skyrim stáda a vaše pomoc by se opravdu hodila. Budu opravdu vděčný za každou další návštěvu skyrim.czweb.org, za každou novou registraci a proto jsem založil nové forum nacházející se přímo na tomto webu. (Na hlavní stránce - dole, seznam posledních příspěvků; nahoře, odkaz (nad vyhledavačem) 'Skyrim forum' - přímo na forum)
Díky.!