Slevy na originální hry od Bethesdy
Přidal/a SkyrimAdmin dne 17. April 2014 13:45:38
Od dnešního poledne, tj. 17.4., až do 21.4. můžete využít obrovských slev (v rozmezí od 54 až 75%) na většinu titulů od Bethesda Softworks na internetovém obchodu muve.cz. Jedná se o klíče na Steam, popř. digitální downloady a samozřejmě o oficiální CZ/SK distribuci. Seznam veškerých titulů najdete v pokračování novinky. Najdete mezi nimi i Skyrim na PC za 225,- Kč.
Pokračovat přímo na obchod můžete tudy.
Novinka
Od dnešního poledne, tj. 17.4., až do 21.4. můžete využít obrovských slev (v rozmezí od 54 až 75%) na většinu titulů od Bethesda Softworks na internetovém obchodu muve.cz. Jedná se o klíče na Steam, popř. digitální downloady a samozřejmě o oficiální CZ/SK distribuci.
Pokračovat přímo na obchod můžete tudy.

Seznam titulů:

Brink
Call of Cthulhu
Dishonored
Dishonored: Game of the Year Edition
Doom 3 BFG Edition
Doom Classic Complete
Doom III: Resurrection of Evil
Fallout 3
Fallout 3 Game of the Year
Fallout: New Vegas
Fallout: New Vegas Ultimate Edition
Hunted: The Demon’s Forge
Quake IV
Return to Castle Wolfenstein
Rogue Warrior
The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Deluxe
The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition
Wolfenstein 3D


Tisková zpráva muve.cz:

Jarohraní skončilo, slevy pokračují!

Praha 17.04.2014 – Internetový obchod s hrami muve.cz oznamuje rozšíření nabídky digitálních her o tituly z vydavatelství Bethesda Softworks. Při této příležitosti budou vybrané hry dočasně zlevněny až o 75 %!

Tisíce českých a slovenských hráčů oslavily příhod jara u PC. Může za to internetový obchod muve.cz, který v rámci své slevové akce Jarohraní nabídl v průběhu sedmi dní téměř 300 her a DLC za ceny, jakým se prostě nedalo odolat.

Průměrná sleva 69 % srazila ceny některých her doslova na pár korun. Největší zájem byl mezi zákazníky o českou Mafii II za 49 Kč, na druhém místě žebříčku se umístilo RPG Dark Souls Prepare to Die Edition, následované kompletem L.A. Noire, akčním RPG Borderlands 2 a na pátém místě střílečkou GTA IV.

Tím ovšem slevy na muve.cz nekončí. Počínaje 17. dubnem se nabídka internetového obchodu muve.cz rozšiřuje o katalog Bethesda Softworks. Jak jinak takto významnou událost oslavit, než zlevněním nejzajímavějších her z nabídky! Od 17. do 21. dubna si můžete za výhodných podmínek rozšířit svou herní sbírku třeba o hry Dishonored, Doom III BFG Edition, Fallout: New Vegas, Wolfenstein, Oblivion nebo Skyrim. Slevy se pohybují mezi 54 a 75 %. Kompletní nabídku her v akci najdete na stránkách muve.cz.

Stejně jako v případě Jarohraní platí, že jde o digitální hry určené pro českou a slovenskou distribuci. Po zakoupení si hru můžete buďto ihned stáhnout přes program Muve Downloader nebo aktivovat na Steamu (muve.cz nabízí záruku funkčního klíče). Návod, jak na to, najdete přímo na stránkách obchodu.

Jarohraní v číslech:

-          kvůli akci se na muve.cz zaregistrovalo 1 993 nových uživatelů;

-          zlevněno bylo 263 titulů včetně DLC;

-          v průměru byly hry zlevněny o 69 %, nejvyšší sleva byla 83 %;

-          prodalo se přesně 6 826 kusů her a DLC.

O muve.cz:

Internetový obchod s hrami muve.cz funguje na českém trhu od června 2012. Od října 2013 rozšířil nabídku o digitální hry. V e-shopu najdete herní tituly od všech významných herních vydavatelů, jako jsou Rockstar Games, Bethesda Softworks, Square Enix, Warner Bros. Interactive, SEGA Corporation nebo 2K Games, ale také nezávislé hry a to jak pro PC, tak i pro Mac. Některé si mohou zákazníci stáhnout přímo z muve.cz, většina se však aktivuje ve službě Steam. Každý ze stovek aktivačních klíčů pochází přímo od oficiálního distributora hry a muve.cz ručí za jejich funkčnost.