The Elder Scrolls Online - datum vydání
Přidal/a SkyrimAdmin dne 12. December 2013 22:21:06
Tak je to tady přátelé, ZeniMax Online se nám konečně rozhodl zveřejnit konečné datum vydání hry The Elder Scrolls Online. A nejen to! Poskytl nám i oficiální video, zobrazující válku v Cyrodiilu.
Přeji příjemné čtení :-)

Autor novinky: Balerion
Novinka


Tak je to tady přátelé,

ZeniMax se nám konečně rozhodl zveřejnit datum vydání.
A nejen to! Poskytl nám i oficiální video, zobrazující válku v Cyrodiilu.

Přečtěte si také volně přeložený dopis od Matta Firora, hlavního vývojáře hry The Elder Scrolls Online!


Nazdar vespolek!

Ještě předtím, než vám oznámíme datum vydání, chtěl bych využít příležitosti a poděkovat Vám, naší komunitě, za Vaši neustálou podporu.

Za prvé, děkuji všem, kteří se podílejí na naší komunitě, což jsou fanoušci z různých webů, uživatelé různých sociálních sítí a samozřejmě vybraní lidé zapojení do beta verze hry, kteří nám pomáhají testovat hru. Jsem naprosto zahlcený neustálými pozitivními a euforickými zprávami od našich fanoušků. Na výstavách jako PAX Prime, Gamescom, Eurogamer Expo, Paris Games Week atd. jsme vždycky měli alespoň čtyřhodinové fronty.

Víme, že poslední roky jste to s námi neměli zrovna jednoduché. Nepouštěli jsme ven žádné informace, a když už, tak jsme toho stejně moc neřekli.
Díky tedy za vaši trpělivost a snad nám odpustíte. Každý z nás tu velmi oceňuje Vaši fantastickou podporu.

Zrovna jsme dokončili hlavní část vývoje a teď se zaměříme na to, co každý z vás očekává od Elder Scrolls série - kvalitní zážitek ze hry. Dáváme dohromady stovky a stovky herního obsahu, snažíme se z boje udělat co nejdokonalejší zážitek, opravujeme úkoly a … no je to mnoho.
Fakt je, že plánujeme strávit další měsíce čtením reakcí a poznámek beta testerů a náležitě se jim věnovat. To vše, abyste byli s hrou spokojeni.

Jak asi víte, už to bude pomalu rok, co jsme spustili první betu.
Pro zajímavost, minulý měsíc jsme po dobu 48 hodin měli v jedné chvíli přes 300 000 testerů ve hře. To ovšem není nice srovnání s číslem 4 000 000. To číslo totiž udává počet lidí zaregistrovaných do bety. Každým dnem jich je víc a víc. Upřímně doufáme, že budete jeden z těch, kteří se v budoucnu do beta verze dostanou, ale pokud ne, tak nezoufejte.

Tohle testování je pro nás velice důležité, ne jenom kvůli zlepšení samotné hry, ale i kvůli naší technice. Beta test je velmi velkou zátěží pro náš server a my se ho podle toho snažíme co nejvíce vylepšovat. Takže mi nezbývá nic jiného, než ze srdce poděkovat všem nešťastným testerům, kteří byli jednu dobu násilně zavlečeni do něčeho, čemuž odborně říkáme lag-fest. Povedlo se nám ale vše dokonale a 300K hráčů náš server poté dokázal ustát bez sebemenších problémů. Dokonce se ani příliš nezahřál…

Jsme si vědomi toho, že poptávka po The Elder Scrolls Online je nechutně veliká. To znamená, že jsme byli nuceni hru zavést i pro konzole, mít 2 mega servery a zajistit těmto světům dokonalou podporu, aby Váš zážitek ze hry byl také dokonalý. Samotná hra nebude totiž to jediné, co vydáme. Bude to samozřejmě i velké online služby se hře spojené a naším hlavním cílem je, abychom Vám zajistili bezproblémovost pro všechny.

A teď to hlavní. Slíbili jsme vám, že jakmile hra bude připravena k vydání, tak ji prostě vydáme. Tak vám tedy s radostí oznamujeme, že pro PC a Mac bude hra k dispozici už v pátek 4. Dubna roku 2014, zatímco vlastníci konzolí PlayStation 4 a Xbox One si budou muset počkat do červena téhož roku.

Ještě jednou bych Vám tedy chtěl poděkovat za Vaši neutuchající podporu a nadšení za poslední rok. Jsme hrdí na hru, kterou jsme pro Vás vytvořili a nemůžeme se dočkat, až se o ní s Vámi podělíme.

Uvidíme se ve hře!
-Matt


4. dubna 2014 se tedy uvidíme v Tamrielu.

Autor novinky: Balerion