Příběh - The Elder Scrolls: Online
Přidal/a Mike dne 12. August 2013 13:13:18
Opět vám přinášíme zprávy z prostředí TES: Online. Znáte příběh připravovaného nového dílu ságy? Bethesda na oficiálních stránkách hry zveřejnila právě popis příběhu, jehož překlad vám nyní přinášíme.

Veškerý text a odkazy naleznete v článku, a proto určitě čtěte dále!
Novinka
Každý díl ságy TES má samozřejmě svůj příběh, který je vždy na velice slušné úrovni. Nejinak je tomu i v případě chystaného pokračování TES: Online, kdy však měli autoři, studio Bethesda, situaci mnohem složitější, právě díky tomu, že se jedná o online hru.

Na svých oficiálních stránkách zveřejnili popis příběhu, se kterým se ve hře setkáme. Zároveň berme v potaz jistě velké množství bočních úkolů, což je společným jmenovatelem všech dílů série TES.
Co myslíte, poprali se se situací dobře, nebo by mohl být příběh promyšlenější? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích!

Příběh - The Elder Scrolls: Online


Čas střetů a nepokoje. Armády revenantů a temných duchů se vyskytují na každém rohu Tamrielu. Zimy jsou stále chladnější a úroda slábne. Mystici jsou sužováni nočními můrami a předzvěstmi zkázy.

Před čtyřmi lety, roku 578 druhé éry, tajemný výbuch energie v Imperial City způsobil mystické otřesy, které se přehnaly přes Nirn. Mágové zemřeli, nebo zešíleli. Nadpřirozené ohavnosti z pláni Oblivionu, Daedry, se objevily v mnohem větším počtu, než kdy dříve. Souhvězdí Hada nabylo takových rozměrů, že ovládlo celou noční oblohu.

Tak začal veliký plán Molag Bala, Daedrického prince nadvlády a zotročování. Jeho Temné Kotvy, víry temné magie, oslabují bariéry mezi světy a hrozí sloučení Nirnu a Oblivionu v jeden strašlivý temný svět.

Uprostřed tohoto chaosu soupeří tři společenstva o moc nad Imperial City a White-Gold Tower.
High Rock, Sentiniel a Orsinium jsou v jednotě pod vládou Vysokého Krále ve Wayrest.
Valenwood a Elsweyr navázali spojenectví s vlastním společenstvem, Summersetem, zatímco Black Marsh, Morrowind a Skyrim vytvořili třetí, nelehký spolek.

The Daggerfall Covenant. The Aldmeri Dominion. The Ebonheart Pact.

Tři armády stojí se zbraní v ruce proti Říši a proti každému, ve snaze získat kontrolu nad Imperial City a White-Gold Tower a vyrvat ji z rukou Temných sil Oblivionu.

Komu věnujete svou oddanost?


---
Zdroj: elderscrollsonline.com