Vzpomínkový měsíc č. 4
Přidal/a Diego dne 23. March 2013 12:41:47
Zdravím všechny dobré lidi u již čtvrtého retrospektivního dílu s názvem "Vzpomínkový měsíc č.4".

Na konci článku malá informace k pravidlům.

Co se událo na našem webu a ve Skyrimu od posledního vzpomínkového měsíce?

Novinka
V první řadě bych se zmínil o DLC, které doposud vyšly ke Skyrimu.

Už to bude asi jeden měsíc, co vyšlo poslední oznámené DLC Dragonborn, proto bych vám teď chtěl shrnout jak to je se všemi DLC u nás v Česku.

Dawnguard

V krabicové verzi toto DLC v češtině bohužel už moc neseženete. Naštěstí jde sehnat alespoň v digitální podobě a to na Steamu. I když v podporovaných jazycích není nikde čeština, tak se nemusíte bát, jakmile stáhnete Dawnguard a máte Skyrim nastavený na češtinu, tak Dawnguard bude automaticky v českém jazyce. Aktuálně je na Steamu zhruba za 500 Kč

Heartfire

S tímto DLC jsou trošku problémy, i když Cenega slibovala že Heartfire vydají s českou lokalizací, tak se tomu tak nestalo. Kdo nechce čekat na Cenegu než vydá Heartfire, tak má štěstí, protože je neoficiální český překlad (http://skyrim.nexusmods.com/mods/33486/). Stačí jen koupit na Steamu Heartfire, stáhnout český překlad a vložit soubory do složky Strings, která je ve složce Data. Heartfire na Steamu můžete koupit za necelých 130 Kč

Dragonborn

Toto DLC vyšlo zhruba před měsícem u nás v České Republice i s českou lokalizací a je k dostání v krabicové verzi téměř u každého dodavatele her. Je důležité upozornit, že na rozdíl od Dawnguard na Steamu je pouze v jazycích, které jsou v popisu, bez české lokalizace!!! Na Steamu je zhruba za 500 Kč

Veškeré informace, které tato novinka obsahuje, zpracoval kolega Holibak a já mu za jeho práci děkuji.


A teď se přesuňme na náš web. Co je nového?

Jako první si všiměte tohoto tématu: Link
Poslední dobou se tu množily podobné témata a tak jsem založil jedno, do kterého budete přispívat své otázky. Jaké to jsou si přečtete, když kliknete na odkaz, vše je tam zodpovězeno.


Nové "textovky" aneb textové hry:
Magické střípky od autora Mettalic. Hra plná magie, ve které temní elfové bojují proti mocnému a tajemnému černokněžníkovi jménem Seraf.
Bližší info zde: Link


Nekonečné konečno od mého kolegy Whirta. Hra, která jak už možná z názvu vyplývá se bude odehrávat v nekonečném a záhadném vesmíru. Budete moct hrát s neomezenými možnostmi a v otevřeném světě s vlastní historií.

Veškeré info tu: Link

Všechny hry najdete tu: The Elder Scrolls V : Skyrim - Česká fansite » Ostatní » Zdejší kobky.


Příběhy.
Bratrstvo vyvrhelů - zajímavě pojatý příběh od autora DragonOzzy... Příběh né zrovna takového upíra - příběh o upírovi od autorky Mopidu... Tajná jednotka - psáno v prostředí druhé světové války, kde šest vojáků bojuje proti tyranii a praktikám Hitlerového režimu od spisovatele Clown333... Temný Londýn - můj příběh, situovaný do Anglie 19. století, který je pokračováním příběhu "Hlas Anglie".

Náš příběh II. Tohle je příběh, který píšete všichni podle své fantazie. Zde je: Link

Všechny příběhy najdete na téhle cestě: The Elder Scrolls V : Skyrim - Česká fansite » The Elder Scrolls V : Skyrim » » Skyrim - Váš světS ohledem na neustálé prohřešky některých členů fóra, kteří zakládají zbytečně nová témata a ještě k tomu v téměř polovině případů do špatné sekce a dále píší stejně zbytečné příspěvky do některých témat, bych Vás rád požádal o zdržení takových "přestupků". Mohou být totiž (za předpokladu, že pravidla porušují), bez varování smazána. Nechci tu nikoho tzv. buzerovat a ani urážet.
Ale berte to prosím na vědomí, při zakládání témat a psaní na fóru.

Jenom pro informaci, pravidla k nahlédnutí, zde: LinkDěkuji za pozornost a těším se u příštího dílu s názvem, trochu překvapivě Vzpomínkový měsíc č. 5. :)-