Totálně Epické Svitky
Přidal/a Whirt dne 11. August 2012 13:29:35
Pozor! Přichází nová sága! Uvidíte svět TES tak, jako nikdy před tím! Totálně Epické Svitky - skutečné příběhy z Tamrielu.
Novinka
Pozor! Přichází nová sága! Uvidíte svět TES tak, jako nikdy před tím! Totálně Epické Svitky - skutečné příběhy z Tamrielu.


Pro zvětšení klikněte.


Minulou neděli 5. 8. se zrodil na chatu nápad, kterému jsem nedával šanci, že se mi někdy dokáže zrealizovat, opak však byl pravdou a návrh na komiks ze světa TES byl přijat s velkým ohlasem. Ještě ten večer se na fóru podařilo načrtnout fungující kostru postav. Následující dny se začaly psát scénáře a navrhovat vzhled charakterů. Dnešním dnem skončili poslední přípravy a komiks, na který čekalo Elder Scrolls celých svých osmnáct let života konečně může vyjít na světlo boží.

Bude se jednat o jednoduché stripy – krátká dobrodružství našich sedmi hrdinů, ale po nějaké době delších příprav pro vás připravíme i epicky nekončící výpravu za mocným artefaktem, tudíž se máte na co těšit.

Náš tvůrčí tým se skládá ze čtyř stále fungujících členů: já Whirt, který jsem kreslířem a občas navrhnu i nějaký ten scénář; Mopidu, kterou jsme jmenovali hlavní scénáristkou stripů; hRDLA, který nejen že bude vymýšlet stripy, ale bude je i propagovat, mimo jiné vymyslel geniální způsob seznámení postav se čtenáři (uvidíte během následujících dnů) a nakonec tu je BadWolf, který též bude vymýšlet stripy, propagovat a kritizovat moje kresby ;).

Doufáme, že jste stejně nadšení jako my a budete se u našich stripů bavit.