Co tahle mít Skyrim jako první?
Přidal/a SkyrimAdmin dne 03. November 2011 16:04:23
Co takhle mít The Elder Scrolls V: Skyrim jako první mezi hráči (nejen) v České Republice? Můžete pařit Skyrim už od půlnoci na 11.listopadu, jestliže ho máte předobjednaný u xzone.cz. Stačí si jen zajít do xzone prodejny v Praze, Brně, Ostravě nebo Plzni a nejen že už bude moci hrát, dostanete navíc (k limitované edici, pokud jste ji stihli, pokud ne, nevadí) 2 plakáty velikosti A2 zdarma na prodejně! (více info uvnitř novinky)

Novinka
Co takhle mít The Elder Scrolls V: Skyrim jako první mezi hráči (nejen) v České Republice? Můžete pařit Skyrim už od půlnoci na 11.listopadu, jestliže ho máte předobjednaný u xzone.cz. Stačí si jen zajít do xzone prodejny v Praze, Brně, Ostravě nebo Plzni a nejen že už bude moci hrát, dostanete navíc (k limitované edici, pokud jste ji stihli, pokud ne, nevadí) 2 plakáty velikosti A2 zdarma na prodejně!

Více informací o plakátech zde.


Pokud máte již předobjednáno a máte zájem si Skyrim vyzvednout o půl noci, stačí si změnit způsob dopravy z dobírky na osobní odběr zasláním emailu na adresu xzone@xzone.cz.

Pokud ještě předobjednáno nemáte, tak právě teď je nejvhodnější doba. Nejen že si může hru jít vyzvednout, dostanete také medailon s motivem draka, který zbyl z limitované edice. Pozor, brzy budou rozebrány i medailony.

Pokud se vám ale termín z 10. na 11. nehodí a nebude mít možnost si Skyrim vyzvednout, můžete si hru objednat na dobírku a jelikož jsou z xzone hry odesílány již 10., tak v pátek (dle pošty) budete mít Skyrim doma i vy.
Ale pozor, aby vám hra přišla už v pátek, nesmíte odložit předobjednávku na poslední chvíli!

Předobjednat Skyrim na PC/XBOX 360/PS3 zde: