Konkurence TES V : Skyrimu
Přidal/a SkyrimAdmin dne 05. January 2011 22:40:16

obrazekV roce 2011, jak jistě všichni víme, má vyjít i spousta dalších RPG her, která budou Skyrimu bezpochyby konkurovat. Jejich seznam, popis, konkurenceschopnost a šanci Skyrimu si popíšeme v následující zprávě. Nechybí ani anketa pro návštěvníky (bez nutnosti registrace)

Klikněte na "Zobrazit celou zprávu" nebo zde.


Novinka

Přestože je série The Elder Scrolls velice známá a velice oblíbená, tak konkurence je vysoká.

Například Blizzard Entertainment se chystá (? - "potvrzení" o vydání většinou u Blizzard E. nejsou příliš pravdivé) vydat už třetí díl z populární série Diablo III. Tato hra zdá se být největším konkurentem.

obrazek obrazek

 obrazek obrazek

 obrazek obrazek 

zdroj obrázků : http://www.diablo3.cz

Za další konkurenční RPG se dá považovat hra Two Worlds II od našich polských kolegů od Reality Pump Studios. (Která byla mimochodem vydána již na konci roku 2010)

Avšak Two Worlds 2 se mi dnes podařilo otestovat a grafika a hratelnost není zrovna dobrá (v tomto případě PC verze) a to úvodní intro se taky moc nehodilo. Stejně tak jako mě nezaujal první díl, nezaujal mě ani tento.


lokeol3_t1.jpg

 


lokeol2_t1.jpg
 


lokeol1_t1.jpg
 


loknew3_t1.jpg
 


loknew2_t1.jpg
 


loknew1_t1.jpg

zdroj obrázků : http://twoworlds.herniweb.cz

 

Další hry, které stojí za zmínku :

Mass Effect 3

Dragon Age II

Zaklínač II : Assassins kings

 

Šance Skyrimu jsou i podle previewů ostatních RPG velice vysoké.

 

Možná to sem přímo nepatří, není to RPG, ale podle serveru www.gamesreviews2010.com má v roce 2011 vyjít dokonce i GTA 5. Rok 2011 teda bude plný herních novinek :)

 

BlueBoard.cz