Co se děje v Bethesdě
Přidal/a MortuusDominus dne 06. April 2011 02:19:19
Není to přímo novinka o Skyrimu, ale tak nějak "ze zákulisí" Už je to záležitost stará skoro týden- ale co jeden už ví, může být stále nové pro někoho dalšího :)
Novinka
Animátorka ze Skyrimu zraněna "při práci"

Animátorka postav ( z Bethesdy ), Christiane Meister, byla přijata 1. dubna do nemocnice, s popáleninou kotníku - 1. stupně a s natrženým předloktím. Zranění utrpěla, když schromažďovala záběry pohybů pro připravovanou hru Skyrim.

Mluvčí Bethesdy potvrdil, že animátorka se zotavuje dobře a očekávný návrat do práce je do poloviny příštího týdne."Je nepravděpodobné, aby jí to způsobylo nějaké trvalé zjizvení, ačkoli její oblečení bylo trochu spálené. Byl to hrozný šok."

Nehoda se stala, když "Norský modrý drak" ( Norwegian Blue dragons ) půjčený z Washingtonské Národní zoo, se uvolnil z provazů a spadl směrem k výtvarnici a kameramanovi. Její kolega nebyl zraněn a drak byl rychle se vrácen.

Eric Gardener z národní zoo vysvětluje: "Často, když zvíře spadne, je okamžitě zničeno. Nicméně,jsou dva typy známé kolonie draků - jeden v Galapagos souostroví a další v Dai autonomní prefektuře Xishuangbanna v Jün-nan,v Číně. Díky vzácnosti těchto tvorů, bylo považováno za vhodné, vyhnout se kontaktu s lidmi."

Norský modrý drak - jeden z mála létajících druhů - vymřel v divočině a je třetí z nejvíce ohrožených druhů na Červeném seznamu IUCN po Pinta ostrovní želvě ( Pinta Island Tortoise ) - z nichž zůstala pouze jedna - a po lvu berberském ( Barbary Lion ), který není chován ve volné přírodě od roku 1922.

"Byli jsme nadšeni, že jsme měli přístup k těmto neuvěřitelným kreaturám," řekl Nick Breckon ( z Bethesdy ). "Většina animací pro hru je už hotových, tohle byli jen 'vylepšující záběry' do hry a záběry pro konečný sestřih. Myslím si, že máme všechny záběry, které potřebujeme a těšíme se na práci Christiane s těmito úžasnými tvory, jakmile se vrátí do kanceláře. "

- - -
Za nedokonalý překlad se omlouvám :) a původní text v anglickém jazyce najdete na těchto stránkách : Link
- - -
Nová infromace: Někteří z draků budou zřejmě modří :) Žádného Norwegian Blue dragons jsem nikde nenašla. Ale podle komentářů - na stránce, kde byl tento článek - něco takového na Wikipedii zřejmě bylo. Tak aspoň přikládám obrázek Christiane Meister - animátorku z Bethesdy.