Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy

Přidal tatrgel dne 21.04.2017 20:08
#1

Děkuji za rychlou odpověď, jsem rád že existuje po tolika letech vydání Skyrimu ještě nějaká komunita. Né že bych Skyrim dřív hrál, naopak začal sem před třema měsícama ale docela mě to chytlo a jsem rád že se mám kam obrátit, protože otázek mám víc :)

Jsem asi tupej nebo nevím ale mód neznamená cheat že? a nemůže se nic stát třeba ze sejvama nebo tak?
Už odmala jsem neměl rád cheatování (kromě Dooma) :D, mám rád výzvy, proto taky hraju Skyrim na Legendary, ale upřímě, i tak se mě to zdá jednoduchý.

Jinak v těch názorech pod tím souborem někdo píše že mu to nejede a borec se ho tam ptám jestli má officiální patch. Jak poznám jestli mám officiální patch a co mám vůbec za hru?

Upravil/a tatrgel dne 21.04.2017 20:16

Přidal Adrian_S dne 21.04.2017 21:17
#2

Módování Skyrimu není cheatování! Módem se rozumí nějaký "doplněk", patch nebo "vylepšení", který vytvořil jistý člověk za účelem "vylepšení hry". Ať už se jedná o nové dějové linie, cechy, úkoly, grafické vzhledy, doplňky, menu, kalendáře, atd...

Jak si vytvořit mód ti neporadím, to dokážou ti, co mají program "Creation kit". Ovšem módy si můžeš stáhnout, ať už přímo ze Steam workshopu, nebo jiných dostupných stránek (nejlepší možnost je přes "nexus").

Skvělý program na stahování módů + aktivace je "Nexus mod manager" (NMM), dá se využít nejen ke Skyrimu, ale i k dalším hrám (Fallout, Witcher, ....).

Stránka Nexusu:[url] http://www.nexusm...es/?[/url]
Kde stáhnout NMM: http://www.nexusm...dmanager/?

Téma na NMM je tu dost, stačí si projít vlákno a vše by ti mělo být jasné. Případě nějaké módy najdeš v sekcích "Databáze modifikací" případně ve vláknu "Hledám mód".

Přidal tatrgel dne 22.04.2017 09:20
#3

Opět děkuji, určitě se na to mrknu.

Jinak k tomu co jsi mi psal v té první tvojí odpovědi:
Zkoušel jsem ten mód a ty vitríny jsou super, ale ty figuríny sou zabugovaný jako prase dál, např když dám na figurínu, na které jsem měl celej set nordské zbroje s ritinami, zbroj cechu zlodějů a odejdu z domu nebo jdu jen o patro níž do sklepa a vrátím se, tak je tam ta zbroj namixovaná ve stylu že zůstane zbroj a helma s ritinami a rukavice a gatě toho cechovýho setu :D kdyby to nevypadalo aspoň tak blbě. Ale ty vitríny jsou aspoň nějakej posun.

Přidal Rhystel dne 15.11.2017 16:50
#4

Zdravím.
Nevím jestli to sem někdo psal ( je toho tady tolik, že nemám přehled )Začala jsem dělat hlavní questy.
Měla jsem jít za Delfínou ( jenže když jsem došla přišli tam i ty obludy v maskách, že nejsem drakorozený ) Pak propukl boj.
Po chvíli se na mě vrhli i stráže, když jsem šla za Delfínou do toho hostince, tak na mě rovnou zaútočila a já se s ní nemohla bavit.
Kdybych měla uloženou pozici před tím tak bych to nějak neřešila, ale to bohužel nemám ( jen autosavy )
Snad se mi na tohle někde ozve.
Moc děkuji a přeji vám krásný zbytek dne :)

Přidal Starec dne 15.11.2017 17:45
#5

Rhystel
Tak to máš smolu. Musíš mať autosave ako si prišiel do dediny, tak spusť hru stade a daj pozor aby si niekoho z obyvateľov alebo vojakov nezranil. Nechoď hneď proti tím dvom obludám, ak je možné vyhni sa doprava , alebo doľava poza dom, oni pôjdu za tebou a niekde bokom si to s nimi vybav, prípadne sa preplaz od zadu až do krčmy.

Přidal Rhystel dne 16.11.2017 00:17
#6

Starec
Už jsem na to přišla ( bug to nebyl )
Ani nevím proč na mě pak zaútočili protože jsem bojovala s těmi úchyláky v maskách co poslal Miraak.

Přidal svobajz dne 04.02.2018 10:52
#7

Ahoj mám dotaz. Když si najdu seznam úkolů tak tam mám 2 nebo 3 u kterých není napsaný název nebo popis ukolu dají se označit ale nic o nich nejde dozvědět žádný text u nich neni třeba ten úkol kde se nacházejí šedovousí. Tak ten se vůbec neukázal kam má jít atd. Je to chyba ve hře???

Přidal EldeR dne 05.02.2018 07:53
#8

svobajz napsal:
Ahoj mám dotaz. Když si najdu seznam úkolů tak tam mám 2 nebo 3 u kterých není napsaný název nebo popis ukolu dají se označit ale nic o nich nejde dozvědět žádný text u nich neni třeba ten úkol kde se nacházejí šedovousí. Tak ten se vůbec neukázal kam má jít atd. Je to chyba ve hře???


No... nepochybně to nějaká chyba je, otázkou zůstává jaká.... Bug to rozhodně nebude, ale zajímalo by mě, jestli máš originál hru, nebo warez... to obvykle vyřeší mnoho.

P.S. zrovna do tohodle vlákna tvoje otázka tak úplně nepatří, lepší by bylo založit nové téma s dotazem ...

Přidal libuska dne 02.07.2018 18:49
#9

Mám problém s Pohaslou pevností, když hledám ty tři knihy pro Urag gro-Shuba. Nejdřív jsem se do ní nemohla dostat, pokaždé, když jsem otevřela pevnost, tak mi spadla celá hra a když se mi to teda nějakým zázrakem povedlo, tak teď nemůžu z ní. Je to nějaký bug nebo problém u mě? Nejsem schopná si to na netu kvůli slabé angličtině dohledat, pokud to tam je. děkuji.:(

Přidal Aurelius dne 02.07.2018 21:20
#10

S tímhle bugem jsem se nesetkal, ale pokud nemůžeš opustit pevnost a vše potřebné v ní už máš vyřešené tak bych ji opustil normálně přes konzoly. Je to asi nejjednodušší řešení co mě teď napadá, ale třeba ti někdo poradí lépe, ale já bych to vyřešil takto.

Konzoly otevřeš pomocí ; (klávesa pod ESC) a napíšeš coc riverwood a tvá postava by se měla přenést do Vorařova. Poté konzoly normálně zavřeš stejným tlačítkem jako jsi ji otevřela.

Upravil/a Aurelius dne 02.07.2018 21:21

Přidal libuska dne 02.07.2018 22:14
#11

Děkuji. Vyřeším to tak :-)