Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy

Přidal Diego dne 05.11.2013 20:33
#1

Paia napsal:
dík, ale přestože sám anglicky vůbec neumím, nechtělo se mi to pro ostatní neznalce nechávat gůglem překládat, ať si sami taky přiloží ruku k dílu, když chtějí informace...

Dobře. Až budeš potřebovat pomoci, tak se ozvi. A přečteš si ode mě jen jednu větu: Přilož sám ruku k dílu, když chceš pomoci.

Nebylo by to fórum, aby někdo někomu nehledal informace.

Upravil/a Diego dne 05.11.2013 21:02

Přidal Paia dne 05.11.2013 23:23
#2

Tak já už to mu nerozumím. Když poradím pomocí strojovýho překladu, tak je mi to vyčteno, že než blbej překlad, ať to radši dám v originále, že kdo chce, ten si to přeloží sám.
A když to teď v tom originále dám, někdo udělá strojovej překlad a já to jen komentnu, že to nemuselo bejt (a z předchozí zkušenosti), tak je to taky špatně?
To se na to pak taky můžu vykašlat a neradit vůbec...

Přidal Mike dne 06.11.2013 01:04
#3

Paia napsal:
Tak já už to mu nerozumím. Když poradím pomocí strojovýho překladu, tak je mi to vyčteno, že než blbej překlad, ať to radši dám v originále, že kdo chce, ten si to přeloží sám.
A když to teď v tom originále dám, někdo udělá strojovej překlad a já to jen komentnu, že to nemuselo bejt (a z předchozí zkušenosti), tak je to taky špatně?
To se na to pak taky můžu vykašlat a neradit vůbec...


Poslyš, je tu přes 5 000 lidí. Většina z nich se alespoň jednou na něco ptala/radila, atd. … Věř mi, že (mluvím za administrátory/moderátory) se málokdy setkáme s někým, kdo se uráží, nebo dělá problémy. Je tu docela fajn kolektiv, kdy to celkem šlape, jak má.

To, že je ti něco vyčteno neznamená, že je to třeba úplně špatně, nicméně to znamená to, že by to mohlo být lépe, nebo někdy spíše mluviti stříbro a mlčeti zlato, jak praví jedno moudré přísloví, víš?
Takže, zpět k věci: nikdo tu nikoho nenutí radit, ba ani nenutíme nikoho zde s námi být. Tedy, nelíbí-li se ti tu, v klidu odejdi, nicméně, odpusť si ten "tyjátr" okolo. Víš kolik jsem jich tady už zažil? Je to trapárna. Fakt.

Tak, pokud radíme, pak tak, aby to byo srozumitelně (tedy strojové překlady až jako poslední možnost - neumím-li daný jazyk, raději počkám, až napíše někdo jiný), pak je tu skutečnost, že - jak říkáš - komentuješ cizí strojový překlad: kolego, od toho tu je něco k 15ti administrátorů/moderátorů, kteří regulují tok diskuse (pozor, nezaměňuj to s cenzurou, kdy jsou cílevědomě potlačovány příspěvky obsahující subjektivní pohledy na danou věc v kontextu diskusním), tedy i "okřikují" ty, kteří třeba dělají něco, co bylo (v tomto případě tobě) někomu dříve vytknuto, neboť standardní uživatel není povinen sledovat do detailu předchozí diskusi, kdežto administrátor/moderátor ano. A od toho tu jsou/jsme.

Nějak mě nenapadá, jaký argument mi nyní předložíš (předložíš-li nějaký), protože to, co jsi napsal jsem blbost, jak jsi musel po přečtení těchto mých řádků poznat (četl-li jsi je).

Takže, strojové překlady žádoucí nejsou, pro všechny případy odkazuji všechny, kteří by potřebovali s přeložením čehokoli pomoci, disponujeme v našich řadách kvalitními překladateli, tekří jsou vám vždy nápomocni (např. Naga) s jakýmkoli překladem (i v případě, že daný jazyk neovládá, odkáže vás na jiného člena týmu, tato možnostu tu je vždy).
A co se týče okřikování jiných, urážení se, a jiných dětských blbostí - na regulaci diskuse, napomínání, atd. … jsou zde členové vedení fóra (ne, možná se budete divit vážení přátelé, ale nejsme tu pro srnadu králíkům, ač se tak možná někteří domnívají), kteří vše potřebné pro plynulý chod diskuse zařídí. Prosím, nepleťte se jim/nám do toho. To totiž práci ztěžuje. Jak říkají pravidla fóra - pokud vidíte porušování pravidel, či něco, co se vám nelíbí, nezasahujte, nýbrž kontaktujte libovolného člena týmu, děkujeme.

Tak, tolik ode mne. Přeji vám příjemnou diskusi, a nyní, dovolte mi vás požádat bez urážek, nadávání a dětského chování. :)


Pravidla fóra - podmínky použití/V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte administrátora/moderátora pro bližší informace.

Přidal Diego dne 07.11.2013 20:52
#4

K této věci bylo vše napsáno. Tudíž nemám, co k tomu dál psát, jelikož můj kolega Mike, napsal vše důležité a myslím, že to vypovídá vše.
Takže pokud by onen zdánlivý spor měl pokračovat, nechť mě můj tzv. sok kontaktuje pomocí soukromé zprávy ( zde: http://skyrim.4fa...ookup=1658 ), kde si to klidně můžeme vyříkat.
Zde už na tohle nehodlám vést diskuzi a zaplňovat topic na úplně jiné téma.
Ahoj.

Upravil/a Diego dne 07.11.2013 20:52

Přidal Superhuggies dne 04.07.2014 22:08
#5

Mam asi nejzajímavější bug hra se mi bugne už při vjezdu do Helgenu všichni na začátku umřou a ještě k tomu všichni stojí jako tvrdý Y a nehejbou se nevíte někdo co dělat ?

Přidal Wolf5cz dne 04.07.2014 22:10
#6

Máš originál? Nebo mody?

Přidal tomaskok dne 04.07.2014 22:11
#7

máš originál ?:|

Přidal cztroll dne 04.07.2014 22:17
#8

Vypni mody....
Nebo zkus reinstall

Přidal Superhuggies dne 04.07.2014 22:26
#9

Ano mám original a mody jsem vypnul i reinstall je hotov a furt nic

Přidal cztroll dne 04.07.2014 22:30
#10

Najeď si na Skyrim klikni pravým dej vlastnosti->Místní soubor->Ověřit integritu mezipaměti hry.... mělo by to opravit chyby (čistě teoreticky)... za pokus nic nedáš.

Upravil/a cztroll dne 04.07.2014 22:42

Přidal Superhuggies dne 04.07.2014 22:41
#11

A co když se mi tam neukáže místní soubor ?

Přidal cztroll dne 04.07.2014 22:43
#12

Tak to netušim....

Přidal dominator55 dne 20.07.2014 14:35
#13

Ahoj řeším jeden bug v úkolu konspirace zapřísáhlích. Poté co jsem pobil všechny u Nepa v domně, mám se vrátit k Eltrysovi, vrátím se, Eltris je mrtví u něj stojí stráže a nějaký legát. Nikdo z nich se mnou nechce mluvit a jen mě oslovují legáte (jelikož mám hotový úkol znovusjednocení skyrimu). Prosím poraďte :(

Přidal Qel dne 20.07.2014 16:31
#14

NPCčka sa oživujú príkazom resurrect ak sa nemýlim ;) Skús to

Upravil/a Qel dne 20.07.2014 16:31

Přidal tomaskok dne 20.07.2014 16:58
#15

nie to tak má byť....
teraz by ťa mali vojaci zatknúť a poslať do väzenia ak sa nemýlim :D
skús sa s nimi porozprávať...

Přidal dominator55 dne 21.07.2014 15:09
#16

tomaskok napsal:
nie to tak má byť....
teraz by ťa mali vojaci zatknúť a poslať do väzenia ak sa nemýlim :D
skús sa s nimi porozprávať...

Právěže když s nimi začnu mluvit tak nenaskočí rozhovorové okénko a jen mě začnou oslovovat a říkat ty své klasické blbosti o chodu města atd...

Přidal tomaskok dne 21.07.2014 16:02
#17

aha... :|

Přidal SeveruS dne 21.07.2014 17:27
#18

dominator55 napsal:
Ahoj řeším jeden bug v úkolu konspirace zapřísáhlích. Poté co jsem pobil všechny u Nepa v domně, mám se vrátit k Eltrysovi, vrátím se, Eltris je mrtví u něj stojí stráže a nějaký legát. Nikdo z nich se mnou nechce mluvit a jen mě oslovují legáte (jelikož mám hotový úkol znovusjednocení skyrimu). Prosím poraďte :(


Podle mne je problém v tom Legátovi...... Zřejmě je to Emmanuel Admand, že? Ale neměl by to být zas až takový problém, pokud s ním jsou u mrtvého Eltryse ještě tři Markarthští strážní.... Je důležité aby byli tři, jen se neptej proč.... to nevím...... Pokud tam máš Legáta a jen dva strážné, zkus čtyřiadvacet hodin posečkat na třetího strážného, měl by už mít dialog pro zatčení..... pokud to nezabere, tak se asi bez konzole neobejdeš.....
Pokud tam máš legáta i ty potřebné tři strážné, zkus jen vylézt ze svatyně a po osmi až deseti hodinách zkus opět vejít dovnitř, pokud ani tak nebude mít žádný ze strážných dialog pro zatčení, budeš muset použít konzoli.... nebo zkusit spáchat vraždu (legát by se mohl hodit :D ), nebo počkat zda někdo nepřispěje další radou......

Upravil/a SeveruS dne 21.07.2014 22:16

Přidal Brael dne 22.07.2014 21:24
#19

Ahoj mám problém s bugem, který mě hodně sere. Pokaždé když jdu do svého vlastního postaveného domu dám na figurínu zbroj a poté co ji chci vyměnit na jinou zbroj a odejdu tak se tam vrátí nazpět ta první a ještě ke všemu aby toho nebylo málo se ještě udělá kopie takže vlastně tohle můžu dělat jak debil např s daedrickou zbrojí a budu jich mít 20 setu a stejně tu zbroj z toho neodstraním nevíte jak to spravit? už tak se v sudech váli ty repliky :D jsem je totiž dal jinam a stejně se vrátili na figurinu, děkuji

Přidal jesterM60 dne 07.09.2014 20:19
#20

Zdravím spřízněné mydliče draků.
Potřeboval bych vyřešit jeden bug,který po mnohahodinovém googlení se nyní jeví jako trochu vzácnější. Jde o linii družníků,kdy se s Vilkasem vrátím po genocidě Stříbrné ruky do Bílého průsmyku a má se odehrát pohřeb. Vilkas hned za hlavní bránou mi řekně,že vzdáme Kodlakovi poslední poctu,ale místo toho,aby se sebral a běžel do Nebeské kovárny,si prostě jen odkráčí před Jorvarsk,sedne si,požírá chleba a tváří se,jako by se nechumelilo. Ostatní družníci se chovají stejně pohodlně. Mám u sebe hlavy čarodějnic,úlomky Wuurthradu,quest dokončený,ale nezapočne nový. Nějaké nápady?