Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy

Přidal tatrgel dne 21.04.2017 19:06
#419

Zdravím.

Mám takový problém ve svém vlastním postaveném domě. Už to tady někdo psal cca na 18. stránce ale nikdo na to neodpověděl, tak to zkusím po těch letech já :D

Jedná se o to že jsem si dal helmu Krosis na figurínu ve zbrojnici a chvíli jsem jí tam měl. Když jsem jí oddělal za nějaký čas a dal na jinou figurínu tak se mi stalo že ta helma je teď na obou figurínách a vždy když jí sundám a vrátím se po nějakém čase tak tam pořád je i když jsem tam předtím dal helmu jinou. Zatím se mi to stalo jen u této helmy.

Další bug v domě je z další figurínou, dal jsem si tam svůj set na alchymii a když vejdu do domu znova figurína je ve vzduchu, musím přijít k podstavci, kliknout na něj, sundat věci, vrátit je a figurína se vždy vrátí na podstavec, ale po další návštěvě svého domu je zase ve vzduchu.

A třetí věc: jak mám po svém době vitríny tak je mám prázdné a nemůžu do nich nic umístit. když už se mě asi po 20ti vyhození věci z batohu povede aby ta věc spadla do vitríny tak je tam sice né úplně tak jak bych chtěl ale zůstane tam, když se vrátím zpět za nějaký čas tak věci sou položeny nahoře na vitríně a když jí otevřu tak zase spadnou.

Děkuji tomu kdo mi pomůže, chci mít dům hezkej a né mít všude Krosis a věci na vitrínách.

Tatrgel

Upravil/a tatrgel dne 21.04.2017 19:07