Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy

Přidal SeveruS dne 03.02.2016 17:59
#408

Chápu, že dobrou výchovu je těžké potlačit, ale omlouvat ses mi nemusel..... : o ) Oba se jen snažíme pomoct a mně došlo jak to myslíš, jenže až když jsem to dopsal.
A s tím častějším ukládáním plně souhlasím. Jsou hry ve kterých během misí není možné jakkoli hru ukládat, ale Skyrim není ten případ, takže proč toho nevyužít?
Já osobně hodím quicksave i před rozhovorem pro případ, že by rozhovor nabídl více variant jak se rozhodnout. Ukládám i před tím než vlezu někam, kde to neznám a nevím co mě tam může čekat.
V jednom Československém, kapku propagandistickém filmu Copak je to za vojáka, pronese kapitán Tůma ( Karel Roden ) památnou větu: Ne každá iniciativa je pravá a žádaná...... Tak trochu se tím řídím a když prostě někdy jsem přehnaně iniciativní a rozhodnu se vlézt někam, kam nemusím, tak si nejprve vyrobím save. Drtivá většina těchto mých sichrsaves byla zbytečná, protože mně ( musím zaklepat ) se zapeklité bugy vyhýbaly a to už mám ve Skyrimu odehraných téměř 1.200 hodin. Skorem si až někdy říkám, jestli náhodou nehraju nějakej jinej Skyrim než ostatní. Přitom neustále přidávám, nebo odebírám všelijaké módy.
No nic, koukám že příspěvek se pomalu mění ve spam a tak tedy: pardon a howgh.

Upravil/a SeveruS dne 03.02.2016 18:01