Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy

Přidal SeveruS dne 02.02.2016 17:41
#406

Ale jemu se nebugl úkol.... Jen vlezl do výtahu, který zřejmě slouží jen k tomu aby ses dostal z Černoty ven. No a on se v něm spustil dolů, což asi neměl dělat. Nejsem si na sto procent jistý, ale mám dojem, že některé výtahy slouží jen k cestě nahoru.
Takže podle mého, když má "dobrý" autosave přemazaný tímto buglým autosave, by měl načíst ten poslední save co má před vstupem do trpasličích ruin, vypnout dočasně autosave pro cestování, a pak zkusit znovu načíst ten buglý autosave.....
Ale i tak není zcela jisté, zda mu to úplně pomůže, pokud vězí ve výtahu, který není možné použít zvenku ( pro cestování dolů do Černoty ).
Když bude mít setsakra kliku, bude moct zůstat v Černotě, s menším štěstím se aspoň vyveze nahoru a do Černoty se vrátí jinudy, s nulovým štěstím bude muset začít znovu od posledního "zdravého" uložení.
Jinak pokud nedokáže ani otevřít konzoli, tak mu konzolové příkazy budou prd platné........

PS: Dost by mi pomohlo, kdybys alespoň znal přesnou lokaci výtahu, ve kterém se Ti to stalo....
PPS: Nebo si mě na Steamu přidej do přátel a pokud se dokážeme domluvit na rozumném časovém bodě, mohl bych mrknout na přenos..... možná to nebude k ničemu dobré, ale kdo ví????

Upravil/a SeveruS dne 02.02.2016 17:53