Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Upírství na hraně

Přidal Ridder dne 27.11.2011 15:19
#1

pokud by měl někdo problém stejně jak já, že po tom co byl proklet upírstvím a ignoroval to až do doby kdy na něj všichni začali útočit. Tak shlédněte tohle video které pomohlo i mě.

/>

pak už stači jen podle návodu, Poptejte se v některé hospodě, v nabídce se vám objeví otázka jako jak léčit upírství, poradí vám že máte dojít za osobou jménem Falion. Ten vám řekne že aby vás mohl vyléčit budete potřebovat černý kámen duší (naplněný). Aby jste ho získali potřebujete od něj koupit dvě věci. 1. kupte od něj ten černý kámen duší a 2. kupte od něj knihu která vás naučí jak získat duši do kamene. Aby jste mohli kámen naplnit, musíte někoho zabít. Pro to doporučuji najít někoho na odlehlém místě. Aby jste duši do kamene získali musíte nejdřive očarovat osobu které chcete sebrat duši (kouzlem které jste koupili od Faliona). A pak ji do 60 sekund zabít. Tímto způsobem do černého kamene duší získate duši. Pak se vratíte za Falionem a promluvíte s ním že máte naplněný kámen, on vám řekne že bude třeba rytuál. Domluvíte se že se za svítání sejdete na určitém místě které se vám vyznačí na mapě. Falion se tam oběví kolem 4. hodiny raní, nebo pozděj, tak mějte trpělivost.
Pak proběhne rytuál a je hotovo.

A pro ty co mají problém s tím kamenem, tak nejdřív musíte očarovat osobu které chcete vzít duši tím kouzlem co bere duše a pak toho dotyčného máte dokopat.

Upravil/a Ridder dne 10.12.2011 14:27

Přidal Ridder dne 10.12.2011 12:42
#2

Skvělý, tak teď mám problém s upírstvím znova. Sakra vůbec nechápu jak je to možný, z ničeho nic jsem zase upír a u toho starce Faliona či jak se jmenuje už nemam možnost aby mě vyléčil. A netuším jakým způsobem se toho teď zbavím. Prosím jestli někdo znáte ještě jiný způsob tak poraďte. Nechápu jak vůbec někdo může mít problém stát se upírem :D já mám problém zůstat sám sebou.....

ŘEŠENÍ:
Stačí jen znova zajít do některé z hospod a zeptat se na léčení upírství, aby se quest s Falionem znovu spustil.
Ale bacha, Falion má pouze 2 kameny duší na prodej. A pokud vás podruhé vyléčí a vy se znova nakazíte, tak nevím kde sehnat na potřetí černý kámen duší.

Já se to teď snažím vyřešit tak, že se přidám k Družníkům, udělám pro ně pár questů aby ze mě udělali vlkodlaka. Myslím že to bude mít jen samé výhody a žádné nevýhody jako upírství. A také bych už měl být proti upírství imuní.

Upravil/a Ridder dne 10.12.2011 14:33

Přidal adosq dne 12.12.2011 00:32
#3

Zdravim, prosimvas mam s timdle problem. Sem nakazen vampirismem a zacal sem i hladovet. Chtel sem se upirstvi zbavit vzal sem si quest, koupil dusi a knihu, nabil na banditovy kamen, Je v nem ted obri duse a chci ji dat tomu "Falionovi" dat at muzem udelat obrad a zrusi mi vampirismus. A tady je problem, najendou na mne vsude utoci. tak sem se se zkousel k nemu proplizit. proplizil sem se, a on se na mne kouknul a misto pomoci mne napad zmetek. Nevite co mam ted udelat, aby neutocil?PS: napadlo men este treba se nakrmit? (kousek od mortalu sou nake kopky a tam s ehoupala baba na zidly tak ze ji schlamstnu, a at sem zkousel co sem zkousel po priplizeni k ni zezadu sme nevedel jak s enakrmit)

Přidal Agrael dne 12.12.2011 00:38
#4

Krmit se můžeš jen na spících lidech.

Přidal adosq dne 12.12.2011 01:16
#5

to se prave taky pokousim, ale vsude mne odhali, dokonce mam nakou schopnost neviditelnost, ale ta mi vubec nepomaha. vidi mne i kdyz ji mam aktivovanou

Přidal Tul Duru dne 12.12.2011 10:02
#6

Jedna dobrá rada pro ty u nichž se Vampirismus teprve vyvíjí. Stačí pozřít lektvar Léčení nemocí a Vampirismu v začátku se zbavíte. Upozorňuji, že to pomáhá pouze, když se Vampirismus vyvíjí... Četl jsem to někde tady na fóru a mohu potvrdit, že to funguje. Už 2x jsem se ho takto zbavil.

Přidal Agrael dne 13.12.2011 01:10
#7

adosq: Asi máš nízký skill plížení - sundej si zbroj a přepni se shiftem do chůze.

Přidal dandy dne 13.03.2012 20:33
#8

čaute jsem upir a chci se toho zbavit a zopoměl jsem jak se vklada duše do toho černý kámen duši zkrátka jak se tam da vlozit poradte pls(RPG6)

Přidal Vetinary dne 13.03.2012 20:39
#9

Tenhle quest jsem sice neplnil, ale na cestách jsem pár černých kamenů duší našel a nabíjeli se stejně jako normální soulgemy, zakouzli na něj soul trap, do 60 sekund ho zabij a máš duši (živého člověka, nemrtví se jako lidi nepočítaj).

Přidal fabinho dne 13.03.2012 23:36
#10

proč nechcete být upírem , to já až naberu trošku uroveň tak chi být upír , od tý doby co sem zjistil , že perk u obnovy ''nekromág'' vylepšuje i vaši postavu pokud jste upíři

Přidal buth dne 13.03.2012 23:48
#11

ale máš aj nevýhody...
100% znížená odolnosť na oheň
cez den máš zníženú výdrž,zdravie aj manu

Přidal fabinho dne 14.03.2012 09:08
#12

to mi nevadí ,to spraví očarování :)

Přidal eFox dne 14.03.2012 18:26
#13

není snížená je stopnutá regenerace a ja abych sem se stal upírem aniž bych měl nějakou obranu proti nemocím vubec ani procento tak sem se nemohl nakazit sem musel 3 upíří doupata vyčistit a lovit je po nocích po cestách až jednu noc asi po zabití 180 upíra sem se konečně nakazil abych vzápětí na to nechtěně vyléčil pomocí lektvaru který léčí nákazu sem si ho spletl s tim co mi dává zdraví je to ta sama lahvička a v boji sem na to jen v rychlosti zmačkl tak sem se na to pak vysral až s jinou postavou sem se dokazal nakazit :D

Přidal fabinho dne 14.03.2012 19:10
#14

snižuje to regeneraci maximálně o 100% v poslední 4. fázi , nikoliv stopuje

Přidal Ravenscrime dne 22.03.2012 13:40
#15

Prosim vás, poraďte mi někdo. Mám s tím Falionem problém. Má pořád zamčeno, i přes den, nemůžu se k němu dostat. A když zkusím odemknout, tak je asi jasné, co se pak stane :D ..
nevíte čím to může být? V tom městě jsem se sice asi jednou vyplácela z nějakého menšího prohřešku, krádež nečeho - mohlo by to být tím? Jinde se se mnou ale baví bez problémů.. Docela bych se toho vampirismu ráda už zbavila, je to sice sranda, ale už je toho dost :)

Přidal Columbuss dne 20.11.2012 15:36
#16

Pro ty co mají problém s vampirismem tak hned Vám popíšu jak se toho zbavit :) :
1.) Někteří jak už jsem četl tady mají problém našímkamarádem Falionem :) Ten se dá vyřešit jednoznačně: NAJEZTE SE!! Falion na Vás reaguje jako normální lidé, a bojí se Vás. Musíte se proplížit do města a najíst se. Město je pro Vás ale příliš nebezpečné, a stráže ne Vás čumí na každém kroku. Město není nejvhodnější...nene to vím z vlastní zkušenosti. Ale kde se potom najíst? Jsou vesnice jako třeba Ivarův dvůr také nebezpečné? ANO to je! Takže nezbívá nic jiného než ty odlehlé farmičky a opuštěné chatrče. Obvykle v nich přebývají lovci, rybáři pytláci ;)
2. Když se najíte Falion se Vás nebojí. Pomůže Vám. Teda pokud nemáte bug jako já ;D Ten bug spočívá v tom, že i když jste upír, nereaguje na to, a nemůže vám pomoc. Ani nikde v krčmě se nedozvíte o Falionovi. Prostě jako kdybyste nebyli upíři. 3. Ten rituál. Musítemít černý kámen. Samozřejmě plný ;) Naplníte ho jednoduše tak, že si musíte koupit ( pokud ho ještě nemáte ) kouzlo UVĚZNĚNÍ DUŠE. Namířite ho na cíl který potom musíte do určitého času zabít, jinak se kámn nenaplní.
4. Hotovo!
5. Kdyby měl někdo problém s upírstvím ,,NA CESTÁCH" jak už tady zaznělo obyčejný lektrvar proti nemocem ;) Hodně zdaru ve hře!

P.S.: Všechno najdete na této stránce, stačí koukat ;)

Přidal Columbuss dne 20.11.2012 15:44
#17

P.S.: A tady se dohadujete o tom co to ubíra a přidává: Z vašeho hlediska to vypadá ostrašujícně, Ale když si zvyknete se pravidelně krmit tak to není tak strašný. Je teda fakt že když to nechte zajkít do 4. stádia tak to není dobrý no...Ale když se z toho umíte vzpamatovat je to lehké ;P

Přidal Mike dne 04.03.2014 09:49
#18

Vyřešeno, zamykám.

V případě jakýchkoli dotazů mne konktaktujte pomocí soukromé zprávy. V případě dotazů ke hře založte téma s dotazem v patřičné sekci.