Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Upírství na hraně

Přidal Columbuss dne 20.11.2012 15:36
#16

Pro ty co mají problém s vampirismem tak hned Vám popíšu jak se toho zbavit :) :
1.) Někteří jak už jsem četl tady mají problém našímkamarádem Falionem :) Ten se dá vyřešit jednoznačně: NAJEZTE SE!! Falion na Vás reaguje jako normální lidé, a bojí se Vás. Musíte se proplížit do města a najíst se. Město je pro Vás ale příliš nebezpečné, a stráže ne Vás čumí na každém kroku. Město není nejvhodnější...nene to vím z vlastní zkušenosti. Ale kde se potom najíst? Jsou vesnice jako třeba Ivarův dvůr také nebezpečné? ANO to je! Takže nezbívá nic jiného než ty odlehlé farmičky a opuštěné chatrče. Obvykle v nich přebývají lovci, rybáři pytláci ;)
2. Když se najíte Falion se Vás nebojí. Pomůže Vám. Teda pokud nemáte bug jako já ;D Ten bug spočívá v tom, že i když jste upír, nereaguje na to, a nemůže vám pomoc. Ani nikde v krčmě se nedozvíte o Falionovi. Prostě jako kdybyste nebyli upíři. 3. Ten rituál. Musítemít černý kámen. Samozřejmě plný ;) Naplníte ho jednoduše tak, že si musíte koupit ( pokud ho ještě nemáte ) kouzlo UVĚZNĚNÍ DUŠE. Namířite ho na cíl který potom musíte do určitého času zabít, jinak se kámn nenaplní.
4. Hotovo!
5. Kdyby měl někdo problém s upírstvím ,,NA CESTÁCH" jak už tady zaznělo obyčejný lektrvar proti nemocem ;) Hodně zdaru ve hře!

P.S.: Všechno najdete na této stránce, stačí koukat ;)