Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Upírství na hraně

Přidal Ridder dne 27.11.2011 15:19
#1

pokud by měl někdo problém stejně jak já, že po tom co byl proklet upírstvím a ignoroval to až do doby kdy na něj všichni začali útočit. Tak shlédněte tohle video které pomohlo i mě.

/>

pak už stači jen podle návodu, Poptejte se v některé hospodě, v nabídce se vám objeví otázka jako jak léčit upírství, poradí vám že máte dojít za osobou jménem Falion. Ten vám řekne že aby vás mohl vyléčit budete potřebovat černý kámen duší (naplněný). Aby jste ho získali potřebujete od něj koupit dvě věci. 1. kupte od něj ten černý kámen duší a 2. kupte od něj knihu která vás naučí jak získat duši do kamene. Aby jste mohli kámen naplnit, musíte někoho zabít. Pro to doporučuji najít někoho na odlehlém místě. Aby jste duši do kamene získali musíte nejdřive očarovat osobu které chcete sebrat duši (kouzlem které jste koupili od Faliona). A pak ji do 60 sekund zabít. Tímto způsobem do černého kamene duší získate duši. Pak se vratíte za Falionem a promluvíte s ním že máte naplněný kámen, on vám řekne že bude třeba rytuál. Domluvíte se že se za svítání sejdete na určitém místě které se vám vyznačí na mapě. Falion se tam oběví kolem 4. hodiny raní, nebo pozděj, tak mějte trpělivost.
Pak proběhne rytuál a je hotovo.

A pro ty co mají problém s tím kamenem, tak nejdřív musíte očarovat osobu které chcete vzít duši tím kouzlem co bere duše a pak toho dotyčného máte dokopat.

Upravil/a Ridder dne 10.12.2011 14:27