Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 29.01.2021 10:53
#120

Tondulin:
,,Nejdřív se budeš muset osvědčit." ušklíbl se Keisuke ,,Stačí, když zvalchuješ ksicht jednomu usmrkanci, kterej by měl za chvíli vylízt ze školy, abys nám předvedl, že na to máš. Pak tě teprve můžeme zasvětit do něčeho většího. Ta prácička bude obnášet chvilku cesty autem na kraj města, ale jenů z toho bude dost pro všechny. Tak co, jdeš do toho, nebo ne?"

Aurelius:
,,To víš, že ne. Stejně jsem se na ní chtěla podívat." usmála se Asami ,,Jen mě občas štve, že mi většinu mýho života organizuje mamka. Vezmi si židli z jídelny a můžeme začít."
Došel jsi do přes pomyslné nádvoří se vzrostlou sakurou do jídelny pro židli. Asamina matka si tě cestou všimla, jen se mile usmála a pokračovala ve vaření. Donesl jsi židli do pokoje, posadil se k psacímu stolu vedle Asami a začali jste se společným hodinovým studiem Historie. (Bonus +2 k inteligenci, pro tebe, i pro Asami, bude-li ctít profesor Imamura v následující dvouhodinovce Historie zkoušet někoho z vás.)
Nastalé probírání Historie přerušilo volání Asaminy matky: ,,Pojďte se najíst! Večeře je na stole."
,,Tak to by bylo k Historii." pronesla Asami, na chvíli zaváhala a pak se tě zeptala: ,,Budeš se ještě po večeři chtít podívat na látku z Fyziky, ze které se bude psát ve čtvrtek test? Že by jsme se na to mohli podívat spolu."