Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 27.01.2021 16:08
#118

Tondulin:
,,Podle toho, co Reiji zaslechl na chodbě, ..." pokynul přitom Keisuke rukou k nejmenšímu z nich, který stále stranou pokuřoval svou cigaretu ,, ... tak nejspíš shání s tou nerdkou dárky pro Misuzu a ty další dvě Kirařiny patolízalky, takže na něj čekáš marně. Ale jestli bys měl zájem, mohl by si přijít na pár jenů. A můžu ti zaručit, že to bude větší zábava, než běhat pořád dokola na školním hřišti."
,,Jó, od doby, co Keisuke dostal k vosumnáctejm narozkám auto, tak ..." spustil poslední z pětice, típl nedopalek a vyrazil k vám, jenže Keisuke ho umlčel pozdvihnutím ruky, stejně jako předtím Kazoua.
,,Nemusí přeci vědět všechno Shigeru." odvětil na jeho slova Keisuke a opět se podíval na tebe: ,,Tak co, máš odvahu přijít si pár kreditů a trocbu se přitom pobavit, nebo ne?"

Aurelius:
,,To víš, že ne. Stejně jsem se na ní chtěla podívat." usmála se Asami ,,Jen mě občas štve, že mi většinu mýho života organizuje mamka. Vezmi si židli z jídelny a můžeme začít."
Došel jsi do přes pomyslné nádvoří se vzrostlou sakurou do jídelny pro židli. Asamina matka si tě cestou všimla, jen se mile usmála a pokračovala ve vaření. Donesl jsi židli do pokoje, posadil se k psacímu stolu vedle Asami a začali jste se společným hodinovým studiem Historie. (Bonus +2 k inteligenci, pro tebe, i pro Asami, bude-li ctít profesor Imamura v následující dvouhodinovce Historie zkoušet někoho z vás.)
Nastalé probírání Historie přerušilo volání Asaminy matky: ,,Pojďte se najíst! Večeře je na stole."
,,Tak to by bylo k Historii." pronesla Asami, na chvíli zaváhala a pak se tě zeptala: ,,Budeš se ještě po večeři chtít podívat na látku z Fyziky, ze které se bude psát ve čtvrtek test? Že by jsme se na to mohli podívat spolu."