Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 26.01.2021 18:38
#115

Tondulin:
Pár minut uplynulo a Henry nikde.

Jeden z hloučku pokuřujících studentů típl nedopalek cigarety o stěnu a následovaný Kazouem a ještě jedním z nich vyrazil směrem k tobě se slovy ,,Tak ty jsi ten jeden z těch novejch, že?"
,,Říkal jsem, že je to von, Keisuke" utrousil Kazou.
Keisuke však zvedl ruku na znamení Kazouovi, že má mlčet a pokračoval: ,,Docela by mě zajímalo, na koho tu čekáš. Řekneš mi to, nebo ne?"

Aurelius:
,,To ráda slyším." usmála se po tvých slovech Rinne a pokračovala ve vaření ,,A tu Historii s tebou může ještě teď před večeří projít Asami, viď zlatíčko."
,,Jasně mami." odpověděla jí nepříliš nadšeně Asami a pokynula ti hlavou abys jí následoval.
,,Večeř bude asi za hodinku, takže na učení máte dost času." poznamenala Rinne, zatímco jsi následoval Asami, která tě vedla ke svému pokoji.

Když Asami otevřela dveře do svého pokoje, spatřil jsi nízkou postel na které bylo několik plyšáků, které jsi identifikoval jako pokémony, dvojice vitrín se spoustou postaviček z nejrůznějších anime, skříň a psací stůl na kterém byla rozestavěná figurka, barvy, drátky, kleště a vykrajovátka nejrůznějších tvarů.
,,Kdyby se tě na tohle ptala Misusu nebo některá z jejích připitomělých kamarádek, tak jsi tu nikdy nebyl." utrousila potichu Asami, zatímco se dala do sklízení rozestavěné figurka a veškerého dalšího náčiní, aby si uvolnila psací stůl a měli jste se kde učit a po chvíli dodala: ,,Jinak, jak se divil, ohledně té kritiky sukně, tak počkej až zítra poznáš Midori. Ona Cosplayem doslova žije. Když ztvárňuje některou z postav, snaží se chovat i vystupovat, jako ona." Asami uklidila poslední z věcí, co měla na psacím stole, do šuplíku a s úsměvem si připravila na stůl sešit a učebnici Historie ,,A rychlokurz Historie může začít, ať má mamka radost."
(Pokud se rozhodneš následující hodinu věnovat studiu s Asami, budeš mít v následující hodině Historie bonus +2, budeš-li zkoušen. Jestli se rozhodneš pro studium s Asami, je jen na tobě.)