Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 24.01.2021 23:52
#112

Tondulin:
Opustil jsi šatnu a za poslechu hudby ze sluchátek, jsi vyrazil na místo, kde ses chtěl setkat s Henrym.
Když jsi však dorazil na místo, Henryho jsi nikde nespatřil. Zato tvou pozornost upoutala pětice kluků, jak pokuřují před školou cigarety. Mezi onou pěticí se nacházel i tvůj spolužák Kazou, který, jen co tě spatřil, se naklonil k jednomu z oněch delikventů a něco mu zašeptal do ucha.

Aurelius:
Asami odepsala na smsku, usmála se: ,,To byla jen Midori." potom chvíli ve svém mobilu něco hledala a pak ti na něm ukázala obrázek ...

obrázek

... abys získal představu o postavě, kterou se svým cosplayem snažila ztvárnit a poté dodala: ,,Tu sukni bych zakrátit mohla, ale asi bych potom strhávala moc nechtěné pozornosti, takže bych v sobě asi nedokázala najít dost odvahy, vzít si to na sebe."

Netrvalo dlouho a autobus dorazil do zastávky, kde jste vystoupili a následně pokračovali deset minut pěšky k tradičnímu domu rodiny Kawano, kde vás hned uvítala Asamina matka skrze otevřené dveře do kuchyně, jakmile jste stanuli na onom pomyslném nádvoří: ,,Ahoj zlatíčko." usmála se na Asami a pokračovala ve vaření.
,,Ahoj mami." odvětila jí s úsměvem Asami.
,,Ahoj Henry." přivítala tě Asamina matka Rinne a následně se tě zeptala: ,,Tak jaký byl tvůj první den v nové škole? Představila ti Asami své kamarády a ukázala ti alespoň trochu okolí?" aniž by odešla od plotny.
,,Kamarády i okolí jsem Henrymu ukázala mami." zareagovala pohotově Asami, jako by už očekávala, že se tě právě na tohle bude její matka vyptávat.
,,Výborně zlatíčko, ale myslím, že by nám to mohl Henry povědět sám." usmála se Rinne a podívala se na tebe, jako by očekávala, že bys jí mohl sdělit své pocity z prvního dne v nové škole.