Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 24.01.2021 12:13
#109

Tondulin:
,,Ne, nemám." odvětil Noboru a podíval se pohledem po ostatních.
,,Já taky ne." zakroutil hlavou Kouta.
,,Ani já ne." zareagoval Kai.
Karen se jen usmála: ,,Myslím, že to budeš muset risknout a doufat, že nepotkáš některou z dívek, co jsi měl v plánu pozvat na rande."

Pomalu jsi dorazil s ostatními chlapci do šatny. Skříňka nevykazovala žádné známky toho, že by se někdo pokoušel dostat dovnitř. Odemkl jsi jí a převlékl ses.
,,Tak zejtra." rozloučil se s tebou Kai, když odcházel ke sprchám, které se nacházeli hned ve vedlejší místnosti.
,,Tak zase někdy." prohodil Noboru na rozloučenou, zatímco se Kouta rozloučil mávnutím ruky.

Aurelius:
Pomalu jste došli k autobusové zastávce.
,,Jak se to vezme." usmála se Asami ,,Za nejrozsáhlejší bych mohla považovat figurky postav z herní série "The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel", ale když vezmu v potaz čas na výrobu jedné figurky, tak mi nejvíc času na vytvoření zabral Ainz Ooal Gown z anime Owerlord. Tahle figurka byl sice nápad Kanjiho, ale zvládla jsem to." Asami na chvíli zaváhala a po krátké odmlce pokračovala: ,,Občas se v našem klubu snažíme o cosplay. Týden jsem se snažila o postavu Aqua z anime KonoSuba. Všechno, včetně sebemenších detailů a paruky bylo perfektní, až na sukni. Ta prý byla podle ostatních členů klubu moc dlouhá. V naší klubovně by měli být i nějaké fotky."

Zanedlouho dorazil na zastávku váš autobus. Nastoupili jste a autobus pokračoval ve své jízdě. Asami si sedla na volné místo, vytáhla z kapsy mobilní telefon a začala psát odpověď na smsku, která jí nejspíš před chvílí přišla.