Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 22.01.2021 14:14
#106

Tondulin:
,,Stačí denně pravidelně cvičit a brzo budeš mít kondičku jako my." odvětil na tvá slova Noboru ,,Jinak když sis byl pro převlečení, Kai říkal něco o lekci Karate. Bude to tady na hřišti." pokynul rukou ke hřišti které po většině obvodu lemovala běžecká trať ,,Já si dám ještě pár koleček a možná se k vám potom připojím." a po těchto slovech se Noboru dal do pozvolnějšího běhu.

Jakmile jsi byl rozdýchaný, přesunul jsi se za Kaiem a ostatními na hřiště.
,,Vypadá to, že těch deset minut běhu Noboruovi asi nestačilo." usmál se Kai, když jsi dorazil na hřiště ,,Takže ho necháme trénovat na maraton a začneme bez něj."
,,Bezva, už se nemůžu dočkat!" zjásala Karen ,,Co to bude tentokrát."
,,Procvičíme si základní údery a bloky. Pro tebe to bude možná jen opakování, ale pro Chibu to bude nové."[/i] odvětil jí Kai a začal s vysvětlováním základního postole a úderů ...

Zatímco jste s Kaiem cvičili správné provedení úderů a bloků čas klubových aktivit se pomalu chýlil ke konci.
..Myslím že to pro dnešek stačilo." poznamenal Kai a všichni jste se pomalu vypravili k šatnám.
(u šaten jsou sice sprchy, ale ty u sebe nemáš žádnou osušku)

Aurelius:
https://vzajetinadprirozena.webnode.cz/_files/200000120-e6e4de6e4f/700/Asami%20001.png
,,Nejspíš ano." přikývla Asami ,,Když táta poznal mojí mámu, pracovala jako módní návrhářka. Z práce odešla, protože se jí narodil můj brácha a o rok později jsem se jí narodila i já. Když jsme začali chodit do školy, bylo její místo návrhářky už obsazené, tak vzala na doporučení jedné bývalé kolegyně místo vedoucí v tomhle obchodě. Po škole jsme sem za ní občas chodili." na chvíli se odmlčela a pak pokračovala: ,,Sice mi většinu oblečení co mám sehnala mamka, o módu se moc nezajímám a do Mangy mě zasvětil brácha, ale s tou zálibou v tvoření nových věcí máš nejspíš pravdu." Asami se podívala na mobil, dodala: ,,Asi by jme měli jít. Od chvíle, co jsme opustili školu, už uběhl nějaký čas." a pomalu se vydala pryč z obchodní čtvrti.

,,Zdědil jsi svůj talent pro tvoření nových věcí taky po někom z rodiny, nebo jsi ho v sobě objevil ve škole, nebo jen náhodou?" zeptala se zvědavě Asami cestou k autobusové zastávce.