Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: V zajetí nadpřirozena

Přidal Sarako dne 21.01.2021 15:54
#103

Tondulin:
,,Škoda." utrousil zklamaně Kai a připravil se ke startu.
Karen se na něj jen usmála: ,,Vidíš, ne každý má potřebu si pořád něco dokazovat."
,,Právě jsi ranila moje city." pronesl na její slova Kai.
,,Neříkej, to samé už jsem slyšela, když jsem dala přednost Koutovi před tebou." odvětila mu s úsměvem Karen.

Než jí však Kai stihl nějak oponovat, začal Noboru s odpočítáváním: ,,Šest, pět, čtyři, tři, dva jedna. Start!" poté zmáčkl na hodinkách stopky a dal se do běhu spolu s ostatními, včetně tebe.
První kolečko jsi držel tempo s ostatními. V průběhu druhého kolečka jsi byl ještě ostatním v závěsu a v průběhu třetího kolečka se ti ostatní začali vzdalovat, ale i tak jsi to nevzdával. V průběhu čtvrtého okruhu tě předběhl Noboru a v průvěhu dalšího okruhu tě předběhli Kouta s Karen, kteří se přitom spolu o něčem bavili a o chvíli později tě předběhl i Kai, který se s těma dvěma snažil držet tempo, ale bylo vidět, jak se mu pomalu začínají ztrácet. (Tvá výdrž má hodnotu 3, Kai má výdrž 4 a ostatní mají výdrž 5)

Chvíli potom co jsi dokončil páté kolečko, se za tebou ozval Noborův hlas: ,,Dobrý, končíme!" a než jsi popadl dech, došel k tobě a spustil: ,,Nebylo to špatný. Jsou tací, kteří se začnou šourat po pěti minutách. Alespoň je vidět, že máš zdravý plíce, kuřáci jsou zadýchaní už po prvním kolečku."

Aurelius:
Asami jen přikývla a vyrazila s tebou nejbližší cestou k obchodní čtvrti.

Po deseti minutách jste dorazili do široké ulice lemované obchody po obou stranách. Nechyběli zde ani jídelny a restaurace. Asami tě postupně provedla skoro celou obchodní čtvrtí, přičemž se zaměřila na obchody s potravinami, školními potřebami a knihkupectví. Nezapomněla ti ukázat i menší obchůdek s modelářskými potřebami a doporučit i jednu z jídelen.

Nakonec se na chvíli zastavila u jednoho z obchodů s dámskou módou a bylo na ní vidět, že vzpomíná ,,Tak tady ještě donedávna dělala mamka vedoucí. Od doby, co tátu povýšili a jezdí na dlouhé zahraniční cesty, pracuje mamka spíš příležitostně jako návrhářka obleků. Otec má na starosti udržování kontaktů se zahraniční klientelou a jelikož usoudil, že znalost Angličtiny je důležitá, tak zajistil bráchovi ten výměnný pobyt."