Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls VI

Přidal MightRider dne 14.06.2018 18:57
#9

Vzhledem k tomu, že se nedá přesně určit geografie jednotlivých zemí Tamrielu, nemůžeme logicky jednoznačně určit ani toto. Když jsem to viděl poprvé, tak mě ranila mrtvice. A když jsem se nad tím hned zamyslel, napadl mě buď Hammerfell nebo High Rock. Dobrou šanci však určitě má i Elsweyr. Jednoznačně si ale myslím, že Black Marsh je jeden velký močál, takže to je zde asi vyloučené (nehledě na to, že bažiny a močály se rády vyskytují v menších nadmořských výškách).

Kdyby jsme měli aplikovat logiku: "Tady jsme už byli" (nepočítám Travels), Hammerfell, High Rock, Vvardenfell a logicky Cyrodiil a Skyrim jsou out.
Pro stručný přehled check this shit:
https://preview.ibb.co/ewoxaJ/35227303_1872475702820148_8030170860067225600_n.png

Jelikož ale Daggerfall patří ke staré generaci her, není vůbec vyloučeno, že se na High Rock nebo do Hammerfellu podíváme. I když si myslím a stále doufám, že nás vezmou do Elsweyru. Morrowind, si myslím, taky není vyloučený, ovšem mezi Dark fellas jsme už byli, proč je tahat zpět?

Kdybych to měl shrnout procentuálně, seřazeno od nejvyšší po nejnižší (Achtung, odhadová pravděpodobnost, při vytváření komentáře nebyla zraněna žádná kombinační čísla nebo celé kombinace):
1. Elsweyr - 35% = Země, která nebyla ani v Travels ani ve staré generaci TES, hodně oblíbená a žádaná. Zároveň také nemusí být celá pouštní. Těžko však říct, zda-li se u pobřeží nachází takovéto horské masivy.
2. High Rock - 25% = Do karet nehraje fakt, že jeden z dílů TES už se tam odehrával, naopak geografický nádech z teaseru je však docela typický pro zemi jako je High Rock.
3. Hammerfell - 20% = Protiargumentem je jak Daggerfall, tak Redguard, který už je na přelomu staré a nové generace. I tak je šance na Hammerfell řekněme solidní.
4. Morrowind - 10% = Silný protiargument: TES III a jeho Vvanderfell + Tribunal, Dunmerů jsme navíc viděli dost i ve Skyrimu v kauze: "Nemáme rádi imigranty" V hlavní roli Trumpa Ulfrik, v roli Merkelové Elisif // Keepo. Nedávám tomu moc šancí.
5. Summerset Isles - 10%, vzhledem k tomu, že o zemi nácků toho vím asi tolik co Šlechtová o vedení ministerstva obrany, nemůžu zde vyložit nějaké dobré argumenty. Ta zřícenina mi ale přišla moc zchátralá na to, jak veliké ego tady ti fašouni mají. (sorry for offense, nemám v srdci místo pro Thalmor a většinu Altmerů).
6. - 9. Skyrim, Cyrodiil, Black Marsh, Valenwood = První dvě jsou poslední dvě plnohodnotné hry (nepočítám TESO). Black Marsh je dle mých domněnek jedna velká bažina, Valenwood naopak bude pravděpodobně vysoce zalesněný.

Můj názor, /discuss

Podklady pro představu a přibližný nástin geografie Tamrielu:
https://www.imperial-library.info/sites/default/files/imagecache/node-gallery-display/gallery_files/cyrodiillargelowrescr7.jpg

Pokud je to málo, strýček Google má matroš všeho druhu, ask him.

PS: Dal jsem svůj hlas High Rock, protože Elsweyr asi zajebává *FeelsBadMan

Upravil/a MightRider dne 14.06.2018 19:00