Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ohledně Adriho povídek

Přidal Adrian_S dne 15.12.2017 21:20
#1

Vážení fórané, čtenáři či letmí návštěvníci,

během návštěvy vlákna "Váš svět" jste jistě zaznamenali mé "Adriho povídky", které byly poněkud zvláštní, ať už ve způsobu psaní či myšlenky, co mě k tomu vedlo. Do těchto textů jsem investoval nejen čas, ale i chuť ke tvorbě, která se mi z ničeho nic zjevila.

Už během prvních řádků v částech povídek mě napadaly různé myšlenky, které stály za to zakomponovat do děje, či inspirující hudba. Dlouhou dobu jsem to odkládal, původní záměr byl až po dokončení všech povídek, ale jak je vidět, toto fórum potřebuje oživit.

V následujících řádcích vám uveřejním různé detaily a informace o mých povídkách. Pokud byste měl někdo nějakou otázku, ať už konkrétního díla, postavy, myšlenky, stylu psaní a korekce, nebo jen tak si popovídat, vložte zde komentář, případně SZ.

- - - - - -

!!ANKETA!!

Protože se bude toto vlákno rozšiřovat o další informace, nechám zde vyvěsit anketu o mé nejlepší napsané dílo. Rád bych věděl, jak jsem si vedl. Prozatím vložím do ankety pouze 6 povídek, ostatní se doplní až po dokončení -> čímž se celá anketa samozřejmě upraví.

Důležité! Pokud zahlasujete, rád bych znal váš názor, proč zrovna onen příběh!

- - - - - -
Přeji příjemné čtení.