Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu?

Přidal vlastikv dne 13.09.2017 09:16
#48

EldeR napsal:
Jak je už napsáno, nejrychleji se kovařina zvyšuje kováním drahých věcí... nejlevnější metoda to už je těžší oříšek. jde o to, že drahé věci zvyšují víc, ale levných zase potřebuješ ukovat o hodně víc, takže v důsledku se ti náklady taky poměrně prodraží. Osobně objíždím doly, před nimi se obvykle nechá sebrat pár ingotů zadarmo, jinak těžím všecko co vidím a sbírám všechen materiál a jednou za čas to prostě všecko zpracuju. Začínám samozřejmě od nejdražších věcí a končím stavebním materiálem, jako sou kování a hřebíky.

Jinak se vyplatí občas chodit do svatyně Mehrunes Dagona, tam je vždycky nějaké zlato, ebonit (pokud se nepletu tak i jiné ingoty) a samozřejmě drahé kameny.
Navíc vzhledem k tomu, že většinu vykovaných věcí očarovávám, takže pak z prodeje těchto předmětů beru u obchodníků veškeré ingoty a kameny duší co mají, protože jim na to ani nestačí peníze :DAhoj to že se vyplatí vyrábět drahé předměty znám, problém je s těma surovinami. Začal jsem od začátku na kontě mám cca 30000. Ale kdybych nakoupil ty drahé suroviny, tak se to rychle rozplyne. Hraji narozdíl od minula systematicky, nechce se mi lítat přes celou mapu ;-) Dělám mise město po městu. Zatím po jižní části mapy, bohužel dolů na vzácné suroviny tam moc není. Tak snad jen díky ochialkové rudě pár Orských předmětů vyrobím.
Očarování předmětů je druhá věc, které moc nerozumím, většinou jsem kupoval už nabyté kameny duší u obchodníků, i když je to drahé. Vím že nějak se dají ty duše chytat se zabitých banditů či monster, ale nevím jestli je ta schopnost nasávat duše už od začátku, nebo potřebuji nějaký perk či předmět a jak se to nasávání přesně dělá. Očarování jsem při minulém hraní nikdy nedosáhl na 100 abych mohl dát perk dvojité očarování předmětů, což by se taky moc hodilo.

Upravil/a vlastikv dne 13.09.2017 09:36