Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát?

Přidal BadWolf dne 03.04.2017 20:22
#9

Adrian_S napsal:
BadWolf napsal:
Argoniana bych si vybral kdybych si chtěl svoji postavu představovat jako lupiče co se vloupává lidem do baráků, a žádný sejf před ním není v bezpečí, nebo jako pašeráka.


Tohle mi připomíná toho Argoniána v Leyawiinu z TES IV: Oblivion, kdy se vloupával do bytů, nic nekradl, ale jen dával všechny věci do sudů v domě. Takže obyvatelé domů měli "uklizeno" :D

...

Nakonec ti vlastně dojde, že všechny rasy jsou si vlastně stejné, jen je u nich rozdíl oslovování a počáteční level v dovednostech.


Vidíš, na Oblivionu mám dost nahráno, ale tohodle jsem nikdy nepotkal :D Kde žije? Protože to je absolutní génius :D

A jo no, ze začátku si člověk myslí že jsou rozdílný a pak mu dojde, že jsou všichni dost podobní. Proto mám rád Argoniany a jejich spojení s Hiss a tak, příjdou mi zajímavější. I když hraju v podstatě všechny rasy. Můj nejoblíbenější lupič byl Ork a moje nejoblíbenější válečnice, která dala do kapsy kdejakýho norda, byla Vysoká Elfka jejíž nejoblíbenější činností byl make up :D
A moje úplně nejoblíbenější postava byl Nord, který bojoval jen vyčarovanou sekerou a byl pořádným nekromantem (a podle mého headcannonu později emigroval do Morrowindu).

Rasový vlastnosti a dovednosti jsou sice rozdílný, ale Skyrim není hra u který by na tom moc záleželo. Možná až na bonusy k Magicke, pokud chce člověk sesílat některý kouzla dřív.

Upravil/a BadWolf dne 03.04.2017 20:24