Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Skyrim nefunguje

Přidal Pavelev dne 11.12.2016 18:29
#2

Zdravím. Já bych v prvně řadě řešil ovladače grafické karty, tam je docela potřeba mít novější verze. (Pozor neřeš jiné ovladače a už vůbec nehledej programy k aktualizaci ovladačů, jsou k ničemu a je to cesta jak si domrvit systém). Pak bych řešil patche pro danou hru:

Unofficial Skyrim Special Edition Patch
http://www.nexusm...mods/266/?

Pozor na správné řazení souborů:
Skyrim.esm
Update.esm
Dawnguard.esm
Hearthfires.esm
Dragonborn.esm
Unofficial Skyrim Special Edition Patch.esp
[The rest of your mods]

Pokud nemáš ve hře Skyrim Script Extender (SKSE), nainstaluj, hra se potom spouští přes skse_loader.exe, zde je ke stažení:
http://skse.silve...

Zde je návod na instalaci, to video je aktualní a zobrazuje teď poslední verzi SKSE:
https://www.youtu...bxIu1XUxUE

A teď bych řešil módy, jestli je používáš ale Skyrin bez módů není Skyrin. Nestrkej tam ale kdeco, v první řadě používej módy které jsou aktualizovány a mají letošní datum s výjimkou se dají použít i staršího data které už nejsou podporovány.

Tady to chce použít NMM a nebo Mod Organizer který používám, je propracovanější a dokáže vyřešit dost problémů. V každým případě ti ukážou módy které mají problémy. Zdánlivě nesouvisející mód dokáže nadělat paseku úplně někde jinde. Pozor na češtiny, pokud čeština není aktualizována s daným módem, žádném případě nepoužívat, opět to dokáže nadělat spoustu problémů i pro jiné módy.

Upravil/a Pavelev dne 11.12.2016 19:25