Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 11.05.2017 20:34
#196

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Horník ti podal lucernu a ty ses plížil dále do temnoty. V půli cesty jsi musel kleknout, protože se strop zřítil a zbyla pouze úzký průchod, přes který ses dostal dál. Díky lucerně jsi viděl velice dobře, po levé straně si všímáš další zasypané chodby, ale nevíš, zda je slepá či nikoli. Na pravé straně, kde strop opět stoupá, se nachází 2 barely s čímsi.

Pouze pro tebe


--

Podal jsi kočičímu horníku lucernu a vyčkáváš stejně jako tvůj další společník, až vám oznámí, co našel. Kromě ztrácejícího se světla v temnotě slyšíš vzdálené padání kamení a halekání...

---

Vyčkáváš společně s horníkem v chodbě, dokud vám kočičí horník nesdělí situaci.

http://imgur.com/4e6T3fe.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako

Vyrobil sis pochodeň a společně s Dominigem ses vydal na kraj lesa.

--

Vyrobil sis podobnou pochodeň jako Správce a společným krokem jste se vydali do nové divočiny.

OBA:Když už padla tma a vy jste pronikli prvním stromovím, stále jste slyšeli častěji a mnohem intenzivněji bubnování a jakýsi nářek.

LordeS


Sarako


Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/6wVdmFD.jpg


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Vstal jsi ze země a poohlédl ses po ostrůvku. Kousek od tebe se nachází stará, ale velmi dlouhá kláda s několika silnými větvemi. Kromě onoho dřeva jsi pod jedním z kamenů spatřil červenou rostlinu. Nemáš tušení, co to je.

Podíval ses také před sebe, a uvážil's, že les už není od tebe tak daleko. Také sis všiml podivného "světélka", které se kus od tebe točilo skrze stromy kolem jednoho kmene.

--

Vykročila jsi na nezpevněnou půdu a vydala se lehce po stezce, kterou druhý elf absolvoval. První část ti šla hladce, díky tvým akrobatickým schopnostem a sledováním pochodu ti nedělalo nic potíže. Druhá část také šla snadno (v dalším tahu se dostaneš ke třetí části, tam už ti bude vrženo proti pasti na obratnost).

OBA: Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/grPGxkI.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 11.05.2017 20:34