Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 26.03.2017 23:05
#186

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Doběhl jsi k zasypané části chodby. Velké kameny a spadané trámy zatarasily chodbu, do které není stejně vidět. Kromě toho, že je všude kamení a hlína, vidíš u svých nohou částečně zasypanou mrtvolu horníka. Od pohledu ti je jasné, že sám nedokážeš odházet dostatečné množství suti, abys utekl.

--

Doběhl jsi ke kočičákovi a popadl první kameny. V rukách však cítíš slabost.

---

Postáváš poblíž a sleduješ své druhy. (pokud chceš nadále hrát, klidně si odehraj tah. Prozatím budeš zastávat menší a nedůležité role, dokud se opět neozveš)

VŠICHNI: Pokud se chcete pustit do odklízení suti, napiště v příštím tahu. Rychlost odklízení bude záviset na vaší společné síle (% na sílu).

http://imgur.com/ynMiLeo.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako

Zaposlouchal ses do vzdáleného bubnování. Rytmus se nezměnil, ovšem v jednu chvíli jsi slyšel "jemný křik" (možný doprovodný zpěv?). Kromě poslechu si všímáš, že se červánky vytratily a pomalu padá tma.

--

Lehl sis na zem a zavřel's oči. Chvíli ti to nedalo spát, protože ono bubnování, ač bylo tak daleko, tě podvědomě budilo. Téměř 10 minut jsi spal, pak ses znova probudil.

OBA: Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/FyoITmx.jpg


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Díval ses, jak ti každým momentem zapadala noha stále hlouběji do rašeliny. Pomalu jsi přestával věřit, že se ti povede vylézt z bažiny... Křikl jsi na elfku na břehu, zda by ti nepomohla, ale moc to na to nevypadalo. Zatnul jsi zuby, sáhl po ponořené noze a vší silou ses jí pokusil vytáhnout... což se podařilo (% na obratnost - úspěch).

Rychle jsi s uvolněnou končetinou skočil na břeh. Ležíš na zemi, tělo lemuje osvobozující pocit. (budeš zakreslen na mapě v dalším tahu).

--

Poohlédla ses po kusu klacku, ale ve tvém okolí se nenachází žádný, který by byl dostatečně dlouhý či jinak pomocný (% na vnímání - neúspěch).

http://imgur.com/CUER0gF.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 05.04.2017 22:13