Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 09.03.2017 19:57
#174

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Představil ses Tiberiovi a prohledal jsi barel s rudou. Zjišťuješ, že se jedná o kamení, ve kterém je málo obsažená železná ruda (dalo by se to přirovnat ke strusce). Vzpomínáš si, že v minulých dnech měl jeden z horníků takové štěstí, že našel právě v takovémto kamění kousek drahokamu, avšak mu byl sebrán. Možná se najde malý kousek i zde (záleží na tvém štěstí).

--

Představil ses Dra'shovi a volně postáváš na místě. Tvé uši slyší, jak se za zasypanou částí roznáší jakýsi řev. Nejspíše se někdo s někým hádá.

---

Postáváš poblíž a sleduješ své druhy. (pokud chceš nadále hrát, klidně si odehraj tah. Prozatím budeš zastávat menší a nedůležité role, dokud se opět neozveš)

VŠICHNI: Můžete spolu volně komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/ynMiLeo.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako

Promluvil jsi k Dominigovi a hodil pár větviček do ohniště, které pomalu uhasínalo.

--

Odpověděl jsi Správci a promnul sis čelo.

OBA: Když jste oba na chvíli zmlkli, zaslechli jste 2 zvuky. První byl zvuk vašich žaludků, mručící velice hlasitě (jste oba lehce vyhladovělí -> pokud si do hodiny nenajdete nějaké jídlo, bude vám snížena ODOLNOST o 1 -> postih "Hladovění").

Druhým zvuk se nesl z povzdálí... jednalo se o rytmické bubnování, které jste slyšeli před spánkem. Tentokrát bylo však trošku hlasitější.

Náhodná událost - Dominigo


Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/FyoITmx.jpg


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

Už ses blížil k břehu ostrůvku, šlápl jsi na hezký pevný drn, který se však ponořil a tvá druhá noha zajela do mokřad (% na obratnost - neúspěch. Máš celkem 2 tahy, aby jsi vyřešil problém, ve 3. tahu ti zapadne i druhá noha a už se z bažiny nedostaneš ven.).

--

Díváš se na elfa, na dálku zjišťuješ, že má nějaké potíže. Během pozorování sis všimla, že se jeho směrem v lese objevilo další jakési "světélko".

http://imgur.com/CUER0gF.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 09.03.2017 19:58