Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Izolace

Přidal Adrian_S dne 04.02.2017 20:10
#161

KinimodLP -- Aurelius --- Arthis

VŠICHNI: https://youtu.be/...

Promluvil jsi k Aureliovi a vydal ses s ním k nejbližšímu barelu. Všiml sis, že není zadělaný a proto ti nedělalo potíže odendat víko. Uvnitř se nachází voda (nemáš tušení, zda je čistá, špinavá nebo jestli v ní něco je, protože svit luceren není na tomto místě jasný).

--

Vstal jsi ze země a vydal ses s kočičákem k barelu. Stejně jako on, i ty sis všiml, že je barel "na volno" a proto nebylo žádným problémem sejmout víko. Uvnitř se nachází voda (nemáš tušení, zda je čistá, špinavá nebo jestli v ní něco je, protože svit luceren není na tomto místě jasný). Za zátarasem slyšíš tlumené hlasy, jak na sebe pokřikují, ale není zřejmé, o co se jedná.

---

Vyčkáváš na místě.

VŠICHNI: Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/3Mbpekt.jpg


- - - - - - - - - -

LordeS -- Sarako


- - - - - - - - - -

MightRider -- Tondulín

OBA: https://youtu.be/...

Nadechl ses nad dalšími kroky, když jsi v dáli spatřil kus zeminy, který se nijak nehýbal. Trochu jsi zrychlil s vědomím, že si na něm odpočineš, ovšem jakmile jsi na něj došlápl, zjistil's, že se jedná pouze o jakousi "náplavku", která vypadala jako pevná zem. Noha ti až po půlku lýtka zajela do rašeliny (% na obratnost - neúspěch).

(Můžeš se pokusit vytáhnout nohu z bažiny - bude to považováno jako % na obratnost). Máš celkem 2 tahy, aby jsi vyřešil problém, ve 3. tahu ti zapadne i druhá noha a už se z bažiny nedostaneš ven.

--

Díváš se na elfa a vidíš, jak se náhle na jednom místě zarazil. Mokřad kolem něj se jen houpe...

OBA: Můžete spolu komunikovat, pokud chcete.

http://imgur.com/SYVN13I.jpg

Upravil/a Adrian_S dne 04.02.2017 20:11