Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Mám začít odznova?

Přidal Deimos99 dne 24.08.2016 10:19
#1

Ahoj, ještě nikdy jsem Skyrim nehrál, ale nedávno jsem začal (i s datadisky).
Mám level 38, khajiita assassina. Mám takový špatný pocit, že jsem to rozehrál trochu špatně a něco mě nutí hrát odznova (hru jsem si nazačátku zkazil cheatováním a teď toho lituju + hraju na adepta, což je docela lehký a moc fast traveluju).
Chci od vás poradit.. mám začít komplet novou hru na těžkou obtížnost (i bez cheatů :D ), nebo dohrát hru, zjistit co a jak a zahrát ji po nějakém čase úplně od začátku?

A jaké máte zkušenosti s rychlým cestováním? Využíváte jej, nebo jezdíte přes celou mapu?
Díky!


prosím, zdržte se příspěvků typu "jsi vůl, proč jsi cheatoval, atd" :D Díky! ;)

Přidal Adrian_S dne 24.08.2016 10:59
#2

To, že's použil cheaty je tvá věc. Být tebou nezačínával bych novou hru, už jsi přeci v tom nějak pokročil a byla by škoda začínat od začátku.. Ale záleží to na tobě, pokud máš pořád špatný pocit, tak směle do toho..

Občas taky použiju cheaty, třeba když se zaseknu ve skále/zdi a nemohu se dostat pryč, nebo pro splnění úkolu, protože se sekvence nespustí.

K fast travelu se asi vyjadřovat nebudu.. to je každého věc a je jen na něm, jak často ho bude používat. Je to pohodlnější...

Přidal EldeR dne 24.08.2016 11:01
#3

No pokud toho lituješ, tak bych doporučil začít odznovu a hru si pořádně užít, páč Skyrim jde hrát hrozně dlouho a s postavou, která ti z nějakýho důvodu vadí to nemá podle mě smysl a nebudeš z toho mít ten správnej požitek. Nehledě k tomu, že nakonec pravděpodobně stejně rozehraješ víc postav, aby sis vyzkoušel různá povolání, specializace a varianty příběhové linie...

Přidal Deimos99 dne 24.08.2016 12:01
#4

Díky moc.

S tím cheatováním jsem to nazačátku přehnal.. já jsem si cheatoval goldy na trenéry, ale pak jsem našel způsob jak různě vydělat a teď vůbec nevím, co s těma penězma dělat..
Nacheatoval jsem asi okolo 20 tisíc, což je podle mě na prvních pár levelů strašně hodně peněz.

Přidal Aurelius dne 24.08.2016 12:07
#5

Deimos99 napsal:
Díky moc.

S tím cheatováním jsem to nazačátku přehnal.. já jsem si cheatoval goldy na trenéry, ale pak jsem našel způsob jak různě vydělat a teď vůbec nevím, co s těma penězma dělat..
Nacheatoval jsem asi okolo 20 tisíc, což je podle mě na prvních pár levelů strašně hodně peněz.

Kup si domek nebo ještě lépe postav a budeš mít ihned do čeho investovat ;)

Přidal Lord Rade dne 24.08.2016 12:55
#6

Začni znova, když ti to vadí. Po druhém hraní hrou postoupíš rychleji.

Přidal Deimos99 dne 24.08.2016 12:55
#7

Domek už mám :D
Tak asi pojedu odznova no :-) někdy, když hraju, mám takový špatný pocit, že jsem si to ulehčil a špatně se mi to snáší během hraní.

Přidal SeveruS dne 24.08.2016 17:40
#8

Použít podvádění ve smyslu jako je záchranné lano z prekérní situace - proč ne?
Použít podvádění ve smyslu jako je vlivný a prachatý papínek, který mi umete a usnadní cestičku životem - proč tu hru vůbec hrát?
Ale co, každého věc a každého prašule utracené za hru.

Je to samozřejmě jen a jen na Tobě, ale já bych doporučil začít znovu na legendára. Zpočátku se budeš možná vztekat, že je to příliš těžké, ale postupem času a vývojem postavy se nakonec budeš možná vztekat, že už není k dispozici ještě alespoň jedna další vyšší laťka......

Rychlé cestování? Co to je? :D
Možná je to vopruz chodit pěšky, nebo jezdit na koni, nicméně já si to nemyslím. Já jakmile vydělám první tícku, hned mažu koupit koně. Kůň se dá samozřejmě i ukrást, ale nikdy jsem netoužil být za zloděje koní.
Krom toho si myslím, že s rychlým cestováním se budeš ve Skyrimu stále cítit tak nějak cizí, kdežto s pěškobusem, nebo s jízdou na oři se tam budeš cíttit jako doma, páč budeš znát Skyrim jak vlastní boty.
Jo a taky si myslím, že Skyrim je příliš krásný na to, abys používal rychlé cestování.

Přidal Deimos99 dne 25.08.2016 10:08
#9

Díky všem za odpovědi!

to SeveruS: nojo, mně ta hra zezačátku přišla neskutečně těžká a pak to byla docela pohoda. Nevadí, aspoń jsem se seznámil s hrou co a jak :)

Až na legendára? Já to rozehrál na tu obtížnost pod legendárkou, no nic, za zkoušku nic nedám.

Díky moc k tomu rychlému cestování ;) cením si toho!

edit: tak jsem bez fast travelu narazil na staršně moc zajimavých věcí, díky. A nakoenc jsem přepl i na legendárku, díky moc, můžete LOCK.

Upravil/a Deimos99 dne 25.08.2016 18:22