Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Používání kovářstí a očarování, nové postavy...

Přidal Sabran dne 07.07.2016 16:58
#1

Zdravím...Mé jméno je Sabran a tento příspěvek jsem zakládal z důvodu že bych potřeboval pomoc s jednou pro mě nepříjemnou věcí... a to myslím to že mám neustále potřebu poté co se dostanu do Vorařova vymazat všechny savy a začít hrát od znova...mám neustále nutkání a názor že jsem něco v Helgenu udělal špatně , že jsem mohl mít vyšší ¨
level postavy nebo že jsem měl jít spíš s Ralofen než s Hadvarem...Dále bych se vás rád zeptal zda se neobejdu bez očarovávání zbrojí a zbraní ? A mám ještě jednu otázku...a to takovou zda se vyplatí dávat do kovářstí body talentů zda se bez lepších zbrojí neobejdu...kovám v jednom kuse, protože to je super způsob získávání levelů ale talenty do toho dávám nehodlám a nebo zda bych měl... proto zakládám tento příspěvek abych se vás optal...rád bych aby zde nebylo žádné nadávání že jsem blbec a tak podobně ... nejsem žádný zelenáč a také nejsem žádný Master zkrátka...odpovězte rozumně ;) a ještě k tomu zda budu moct bez talentů vylepšovat zbroje na legendární a nebo budu muset mít nějaké talenty ve stromu perků v kovářstí...Rád bych začal hrát na obtížnost Znalec a postupně bych obtížnost zvedal až na legendární...Plánuju hrát za Lukostřelce možná se štítem a mečem a kozla bych rád používal ze školy destrukce takže tak no čekám na vaše pěkné komentáře a pokudde můj příspěvek smazát z důvodu že už tu nějaký podobný je tak mě prosím nasměrujte na daný příspěvek tomu určený...nazdar :D a prosím neukamenujte mě ;) A nakonec malá anketka :*

Upravil/a EldeR dne 11.07.2016 08:27

Přidal Adrian_S dne 07.07.2016 18:29
#2

Ahoj,

tak jsem si přečetl tvou žádost o pomoc.. a jsem trochu zmatený. Kdybys to napsal lépe a ne ve spěchu (což je podle textu zřejmé), tak bych ti snad na to odpověděl lépe.

Ale začneme:

1) Ralof nebo Hadvar - Je to úplně jedno. Na celkovou hru to nemá vliv, max. ten, že ti jeden z nich doporučí "svou stranu" (Ralof doporučí Hávy, Hadvar doporučí Legii).

2) Vyšší level z Helgenu - pokud si dobře pamatuji, tak mě se vždycky povedlo max. na 2. úroveň, víc ani ne.

3) Hrát bez očarování - Jde to, ale budeš to mít pěkně složitý.

4) Perky v kovářství - Pokud chceš mít nejlepší zbraně (myslím tím úroveň "Legendární"), tak se ti to jinak nepovede, než že budeš mít umístěné body ve stromě kovářství. Dokud nebudeš mít aktivovaný perk "Dračí zbroje", úroveň "Legendární" nezískáš.

5) Začátečnická hra - Teoreticky je jedno, jakým stylem budeš hrát. Ze začátku můžeš být lučištník, a pak třeba na konci se z tebe může stát zase mistr čaroděj. Není to nic složitého, dokážeš to s každou rasou.
Pokud jedeš "roleplaye", tak na lučištníka jsou nejlepší rasy: Argonián, Bosmer a Khajiit

Snad ti tyto rady pomohly.

Přidal Sabran dne 07.07.2016 19:16
#3

Rozhodně díky za všechny tvé rady abych pravdu řekl věděl jsem vše kromě toho legendárního ještě by mě zajímalo jaké ještě levely vylepšení můžu dosáhnout bez talentů ve stromě perků kovářství...S tou pomocí jsem to myslel jak to nutkání a názor nějak vymazat z hlavy abych se s tím už nemusel zaobírat...Jak už jsem říkal vím že s každou rasu může být člověk více méně kdo chce... ) jenom jsou rozdílné základní bonusy na začátku což samozřejmě víš...ale s tou legendární díky...dneska zkusím zase rozehrát novou postavu snad mě vydrží dlouho a toho nutkání a názoru že jsem ještě jednu dovednost mohl mít z Helgenu o level vyššíse snad zbavím... už víš jak jsem to myslel ? :D řekl bych že na tom není žádná těžká věc to chápat ale já jsem zkrátka trošku vadnej :D ;)

Přidal Adrian_S dne 07.07.2016 20:13
#4

Jako jestli máš na mysli "vyšší level" v určitém perku.. tak to ti neřeknu. To záleží, jak často budeš používat dovednosti. Nejsem schopen ti to říct přesně.

Pokud dosáhneš v kovářství levelu 100 a nebudeš mít žádný aktivovaný perk, tak myslím, že můžeš mít max. perfektní (+ pokud použiješ lektvary kovářství). Nezkoušel jsem to, takže nemohu taktéž přesně říct.

Přidal Sabran dne 07.07.2016 20:25
#5

Jasně díky za všechno možná to očarování zkusím a kovářství taktéž až nebudu mít do čeho cpát talenty ale zatím budou pro mě přednostnější perky hlavně lektvary ty mě obzvlášt budou pomáhat soubojích a v kovárně rozhodně díky ;)