Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 29.08.2016 14:46
#157

Tondulin
Když vyjdeš z ven, spatříš jen Jamese, jak zmizel za rohem mnichova domku. Vydáš se po dřevěné cestičce ke schodům, ale než k nim stačíš dojít, doběhne tě Nori se slovy: ,,Počkejte, počkejte na mě prosím! On říkal, že jste Rambo a že jste nás přišel zachránit před piráty!" přitom prstem ukáže na Davida, který zrovna vyšel ven a zamířil si to rovnou k pagodě a dodá: ,,Sice pochyboval o tom, jestli to zvládnete, ale já Vám věřím." Nezle si nevšimnout, že se na tebe Nori dívá tak, jako by před ní stál nějaký superhrdina.

KinimodLP
Sotva proneseš svojí poznámku, rozběhne se Nori ven. Když vyjdeš z mnichova domku a vydáš se k pagodě, spatříš cestou Nori, jak těsně před schodištěm dolů do vesnice zastavila Scotta o něčem se s ním horlivě baví, přitom na tebe ukáže prstem.
Jakmile dorazíš k pagodě, zaklepeš a nahlédneš dovnitř, spatříš na protější straně místnosti čtvercového půdorysu bronzovou sochu Buddhy, kolem které je zapáleno několik vonných svíček. Mnich sedí s překříženýma nohama naproti soše a Hitomi sedí hned vedle něho. Vypadá to, že zrovna se modlí. Lin však nikde nevidíš, nejspíš šla nahoru po úzkém dřevěném schodišti, které vede podle stěny napravo.

Aurelius
Umyješ si ruce, potom po dřevěné cestičce k malé budce mnichova popisu a vykonáš potřebu. Cestou si dáváš pozor, ale vypadá to, že je vše v naprosto stém pořádku. Kromě večerního cvrlikání cikád zaslechneš i občasný zpěv ptáků.

SuperHunter
Všichni ostatní pomalu opustili mnichův domek, až na Nori, která se rozběhla ven po Davidově poznámce o Rambově vystřílení všech pirátů. Zůstala jsi sedět v domku sama.