Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 11.08.2016 21:40
#148

KinimodLP
Dorazíš k malé budce mnichova popisu a vykonáš potřebu. Potom si prohlédneš fotku, na které spatříš muže po třicítce se svojí ženou a dvěma dcerami (rodinná fotografie kterou si žoldák prohlížel v posledních chvílích svého života). Když dojdeš zpět k mnichovu domku, spatříš z něj vycházet Lin.

Aurelius+Tondulin+SH
Nori si se zaujetím poslechne Jamesovo vyprávění a pak dodá: ,,Škoda, že vaše vyprávění nebylo tak působivé, jako vyprávění toho gringa, který občas připlouval nakoupit zásoby."
Na Jamesovu otázku potom Nori odpoví: ,,V naší vesnici žije deset rodin a každá z nich má vlastní dům. Většina z nás jsou zemědělci a rybáři, až na paní Shuovou a pana Nama. Paní Shuová si zřídila menší čajovnu a Nam má krámek se smíšeným zbožím. Naše vesnice totiž uzavřela s Kai Langem dohodu. Dáváme mu polovinu toho, co vypěstujeme, ulovíme, nebo vyděláme, a tak se vyhneme nájezdu jeho pirátů. Kdyby piráti, kteří k nám připlouvají pro výpalné, věděli, že má Nam ve svém obchodě schovaných i několik zbraní včetně munice, nejspíš by ho popravili i s celou jeho rodinou."