Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 31.07.2016 18:21
#142

Všichni beze slova pokračují v jídle, až na Davida, který se zeptá na toalety.
Mnich mu s úsměvem odpoví: ,,Po chodníčku dozadu za dům a potom pořád rovně. Je to ta malá budka na konci cesty. A opatrně, až budeš vcházet dovnitř."
Než však stihne David odejít, objeví se ve vchodu mladá Asiatka (věkově kolem 17-ti let) v rolnických šatech. Jen co si vás všimne, rychle sklopí hlavu a pronese: ,,Omlouvám se mistře Yute, netušila jsem, že budete mít dnes návštěvu."
,,Není třeba se omlouvat, Buddha je mi svědkem, že tato návštěva byla nečekaná i pro mě." promluví mnich k dívce a potom se otočí k vám: ,,To je Nori. Každý den mi sem nosí něco k jídlu. Za to, že je tím nejlaskavějším stvořením na tomto ostrově, jsem jí naučil umění Hromové pěsti. Od té doby už si na ní žádný z těch pirátů nic nezkusil." (Pokud se někomu z vás povede získat mnichovu plnou důvěru, může ho mnich naučit bojovému stylu Hromové pěsti: +1 k útoku, průrazu a zranění pěstí, pokud při úspěšném zásahu protivník nehodí víc, než je způsobené zranění, je ochromen a nemůže dvě kola útočit, ani se bránit. Postava ovládající alespoň jeden z bojových stylů získává +1 k obraně. Bojové styly lze rozvíjet počtem zabitých protivníků.)
Jen co mnich převezme od Nori šátek, ve kterém bude nejspíš zabalené nějaké další jídlo, uloží jej do proutěné truhly a vydá se pomalým krokem k pagodě. Hitomi vstane a mnicha následuje.
,,Jak jste se sem vlastně dostali?" zeptá se Nori, sotva mnich následovaný Hitomi opustí domek.