Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 29.05.2016 10:55
#19

KinimodLP
Než James přijde, připravíš si z lékárničky všechno potřebné, skalpel i pinzetu sterilizuješ pomocí dezinfekce.
Pak uslyšíš Jamesovu otázku: „Jak konkrétně chceš pomoc?“
Vyndání jedné kulky zvládneš sám (+3 k léčení), počet asistujících bez bonusu k dovednost léčení pouze ovlivní dobu trvání tohoto zákroku tak, že je zkrácena o polovinu za každého asistujícího. Jamesovi tedy vysvětlíš, co ti má průběhu zákroku podávat, jak držet ránu otevřenou a jak případně zabránit dívce v pohybu, kdyby anestetikum přestalo působit. Potom podáš dívce lokální anestetikum (nic silnějšího v lékárničce nenajdeš) a pustíš se do vyjmutí kulky z rány.
(zákrok potrvá následující příspěvek, při němž můžeš volně komunikovat s Jamesem)

Aurelius
Chirurg ti vysvětlí, co mu máš průběhu zákroku podávat, jak držet ránu otevřenou a jak případně zabránit dívce v pohybu, kdyby anestetikum přestalo působit. Potom podá dívce lokální anestetikum a pustí se do vyjmutí kulky z rány.
(zákrok potrvá následující příspěvek, při němž můžeš volně komunikovat s Davidem)

SuperHunter
Edgar se dlouze zadívá na trojici, která se k vám pomalu přibližuje. Už s jistotou rozeznáváte, že se jedná o dva muže a jednu ženu (dorazí k vám za tři příspěvky). Ve chvíli, kdy jedna z osob na vás začne mávat, Edgar znechuceně poznamená: ,,Další blbý ztroskotanci." přičemž je v jeho hlase znát zklamání, jako by předtím očekával záchranný tým, odplivne si, vezme jeden z kufrů a vrátí se s ním v ruce zpět do stínu. Huan se mezitím někam schoval.

Upravil/a Sarako dne 29.05.2016 10:59