Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 28.05.2016 21:58
#15

KinimodLP
Zkontroluješ obsah lékárničky. Některé věci v lékárničce již byli několikrát použity, ale všeho je v ní zatím dost (zbývá 7 použití), tak se vrátíš s lékárničkou zpět ke zraněné dívce. Dívka utrpěla dva střelné zásahy do levého ramene (její stav: 3/9 životů) jedna kulka prošla skrz, druhá zůstala uvnitř. Bez řádného ošetření (vyjmutí kulky a použití lékárničky) jí navíc hrozí infekce. Najednou uslyšíš hlas dívky stojící na pláži, která pronese jen slova: ,,Máme společnost..."

Aurelius
Na svou otázku „Kdopak na něj asi vystřelil?“ se rychle dovtípíš, že to byli nejspíš Kai Langovi piráti, když se jim pokoušela jeho ostraha klást odpor. Jeden kufr se nachází hned před tebou, ale jelikož je zamčený, budeš se do něj muset dostat násilím. Odolnost kufru je 4, ale riskuješ poškození výbavy uvnitř. Další možností je urazit zámek, nebo kufr rozřezat za pomoci nože, v takovém případě je odolnost kufru 8. Použitou vlastností na překonání těchto odolností je průraz zbraně, které k otevření tohoto předmětu použiješ. Najednou uslyšíš hlas dívky stojící na pláži, která pronese jen slova: ,,Máme společnost..."

KinimodLP + Aurelius
Huan na chvílí zvedne hlavu, a hned kouká, kam by se schoval. Edgar zanechá čistění zbraně, zvedne se a se slovy:,,A kolik jich je?" se jde podívat za dívkou, která vás upozornila na blížící se osoby.

SuperHunter
Zbraně u nikoho z nich nevidíš. S největší pravděpodobností se to budou další trosečníci, ale nejsi si naprosto jistá. Upozorníš ostatní na blížící se trojici osob.
Huan na chvílí zvedne hlavu, a hned kouká, kam by se schoval. Edgar zanechá čistění zbraně, zvedne se a se slovy:,,A kolik jich je?" se jde podívat za tebou.

Upravil/a Sarako dne 28.05.2016 21:58