Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 28.05.2016 18:22
#11

KinimodLP
Vstaneš a letmo se rozhlédneš kolem. Hned dvě lékárničky spatříš naskládané na úhledném komínku vedle Edgara. Jednu lékárničku naštěstí vidíš ležet na kraji pláže.
Podívej se začátek do sekce Lékárničky a léčba zranění

Aurelius
Na tvojí hlášku O'Neill nijak nezareagoval, jen mlčky pokračoval v čištění zbraně.
Podíváš se na Huanovo zranění na noze. Jedná se jen o škrábanec, pravděpodobně od kulky (doktor by řekl, že na tři stehy), což se potvrdí, když spatříš kruhové díry na obou stranách jeho nohavice. Vážnost jeho zranění se nedá srovnávat se zraněním oné mladé Asiatky v kostýmu kabaretní tanečnice, která leží se zakrváceným ramenem o deset metrů dál potichu sténá bolestí. ,,Doufám, že tam nebudu mít jizvu." pronese Huan, postaví se a kulhavým krokem se vydá někam do stínu, přitom si sebou vezme první kufr, který mu přijde pod ruku.

SuperHunter
Ujistíš se, že jsi neutrpěla žádné zranění. Potom vstaneš a porozhlédneš se kolem. Vypadá to, že jste jedni z mála co přežili. Na pláži napočítáš osm těch, co neměli tolik štěstí jako vy a teď jsou mrtví. Krom trosek je zde i několik zavazadel. Všimneš si dvou lékárniček, které má Edgar u sebe naskládané úhledně na sobě, ale ve chvíli, kdy zjistí, že se díváš jeho směrem, zanechá na chvíli čistění zbraně, změří si tě pohledem a poté opět pokračuje v čištění. Najednou si všimneš tří postav, jak jdou po pláži směrem k vám.

Upravil/a Sarako dne 28.05.2016 18:24