Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ostrovy zatracených

Přidal Sarako dne 28.05.2016 12:25
#7

KinimodLP
Přiběhneš ke sténající osobě. Jedná se o mladou asiatku a podle jejího tanečního kostýmu s minisukní soudíš, že se jedná o jednu z kabaretních tanečnic. Dívka se drží za zakrvácené rameno a jen co tě spatří, zasténá: ,,Prosím, pomozte mi. Hrozně to bolí.", ale sotva se k ní sehneš, uslyšíš arogantní mužský hlas o kus dál: ,,Hej ty, gringo! Jestli seš doktor vy*er se na tu čubku a koukej mi pomoc, páč mám asi něco s nohou! Mám u sebe spoustu peněz a ona u sebe nebude mít ani cent." Zvedneš hlavu, podíváš se za hlasem a spatříš asiata ve smokingu. Kalhoty má v místě pravého stehna mírně zbarvené od krve.
(pokračování... viz. tah všichni)

Aurelius
Pomalu otvíráš oči. Nad sebou spatříš klidnou oblohu zalitou září poledního slunce. Snažíš se vybavit si poslední chvíle toho, co se stalo na lodi a jak se ti povedlo dostat z moře na pláž. Náhle však uslyšíš arogantní mužský hlas o kus dál: ,,Hej ty, gringo! Jestli seš doktor vy*er se na tu čubku a koukej mi pomoc, páč mám asi něco s nohou! Mám u sebe spoustu peněz a ona u sebe nebude mít ani cent." Otočíš hlavou a spatříš nějakého asiata ve smokingu, jak se domáhá pomoci od nějakého muže, který se zrovna sklání ke zraněné mladé dívce. Pláž kolem je poseta troskami a několika lidskými těly.
(pokračování... viz. tah všichni)

SuperHunter
Probouzí tě arogantní mužský hlas o kus dál: ,,Hej ty, gringo! Jestli seš doktor vy*er se na tu čubku a koukej mi pomoc, páč mám asi něco s nohou! Mám u sebe spoustu peněz a ona u sebe nebude mít ani cent." Otevřeš oči, podíváš se směrem, odkud hlas přichází a spatříš nějakého asiata ve smokingu, jak se domáhá pomoci od nějakého muže, který se zrovna sklání ke zraněné mladé dívce. Pláž kolem je poseta troskami a několika lidskými těly.
(pokračování... viz. tah všichni)

Všichni
Než však kdokoliv z vás stihne něco říci, asiata ve smokingu okřikne muž, který se už nějakou dobu schovával na vrchní části pláže ve stínu jedné z palem: ,,Tady nemáš co poroučet ty žluťáku. Na lodi, když jsi byl obklopenej svejma gorilama, jsi byl někdo, ale teď budeš držet hubu, protože jsi mi hlostejnej, jako všichni ostatní!"
,,Víš ty vůbec s kým mluvíš?" zrudne asiat v obličeji ,,Já jsem Huan Feng ... " ale než stačí říci cokoliv dalšího, muž vystoupí ze stínu a přeruší ho slovy: ,,A já jsem Edgar O'Neill. Vůbec mě nezajímá, co jsi zač, ale jedno je jistý. Jestli na mě ještě jednou zvedneš hlas, tak dostaneš přes držku! Takže teď budeš zticha, jasný?" Huan si pohledem změří vysokého a svalnatého irčana s rezavým plnovousem a dlouhými vlasy a zůstane sedět s otevřenou pusou, jakoby chtěl ještě něco říci, ale po chvíli jen mávne rukou, odvrátí od Edgara zrak, vyhrne si nohavici a začne si sám prohlížet zranění na své noze. Edgar se beze slova pomalu vrátí zpět do stínu, aniž by se zajímal o zdravotní stav kohokoliv z trosečníků, vytáhne z poza opasku pistoli a začne jí čistit.

Upravil/a Sarako dne 28.05.2016 12:30