Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Děti

Přidal SeveruS dne 04.03.2016 18:28
#8

Takže: Adoptovat je možné 23 dětí, ovšem ne vždy za stejných podmínek.

1. Je možno adoptovat 4 sirotky, které je možné potkat v Bílém Průsmyku ( Lucia ), ve Větrném Žlebu ( Sofie ), v Jitřence ( Alesan ) a na Katlině Farmě poblíž Samoty ( Blaise ). Pro tyto sirotky Ti stačí mít DLC Hearthfire a pak dům v němž budeš mít pro sirotka postel a truhlu. Nemusí to být nutně Tebou postavený dům, může to být i koupený dům, třeba Domov Vánku, jen tam prostě na úkor alchymistického koutku necháš zřídit dětský pokoj. V Tebou postavených domech dětský pokoj mít nemusíš, stačí Ti jen postel a truhla. Postel bez truhly Ti adopci neumožní.

2. Je možné adoptovat 4 sirotky v Riftenském sirotčinci ( Runa, Hroar, Samuel, Francois ). A zase potřebuješ DLC HF, dětský pokoj s postelí a truhlou, nebo alespoň postel s truhlou, k tomu navíc potřebuješ smrt ředitelky Riftenského sirotčince ( Grelod ), po ní sirotčinec převezme Constance a ta už je k adopci svolná, pokud správně odpovíš na její otázky. Bude se ptát čím jsi a jak a kde si žiješ, jedna špatná odpověď a adopci Ti zamítne.

3. Dále je možné adoptovat ještě dalších 15 dětí. Adoptovat je můžeš zase v Riftenském Sirotčinci. Takže je potřeba splnit všechny podmínky vypsané v bodě 2. Jména těch 15 dětí se mi vypisovat nechce a v sirotčinci je potkáš jen za předpokladu, že jejich rodiče, nebo lidé se kterými žijí z nějakého důvodu zemřou.
Ovšem pokud tyto "dospěláky" zabiješ Ty, adopce nebude možná, a to ( "údajně" ) ani v případě když je zabiješ beze svědků.

Pokud jsem to nesepsal dostatečně srozumitelně, můžeš mrknout sem, kde je to sepsáno polopaticky: http://elderscrol...i/Adoption