Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 25.01.2021 19:13
#3600

→ Tah 862

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Vyřídím.“ přikývl Benoch na tvá slova o pozdravu.
„Můžete jít.“ souhlasil baron, „Už mě čekají jen drobnosti a doladění nějakých detailů s Delmusem.“ dodal. Po jeho slovech jsi s Benochem opustil místnosti, otevřel za sebou dveře a pokračoval ke schodišti.

„Kdybyste se chtěl setkat s Palagánem a něco s ním probrat…“ začal Benoch cestou po schodišti, „Tak teď nějaký čas kvůli povinnostem na Univerzitě nebude cestovat mimo ní. Najdete ho tam, ale možná si s ním sjednejte schůzku předem, nějakým dopisem ideálně.“ pomalu jste sešli až dolů. V hodovní síni mezitím hrála hudba a tančilo se, tančili téměř všichni hosté s výjimkou členů profesorské Univerzity, kteří se drželi v hloučku. Všechny profesorky (Mirabelle Sarricová, Alawen Silverwoodová, Fairwen Spellorová, Selena Benochová) a Carina popíjely víno a o čemsi debatovaly. Mladá baronesa seděla sama na svém místě a upíjela zbylé víno, které jí zůstalo ve skleničce.

Kancléř Talarian tančil s De Peyranovou, zatímco admirál Lanius tančil se zrzavou ženou, která je členkou rady Starších. Baronka tančila s argonianem Chocholkou a Belius debatoval s Flaviem, zatímco Anita kráčela ke svému místu u stolu. Místo barona a baronky bylo obsazeno altmerským chlapcem a postarším šedivým mužem v císařské uniformě (graf. vzhled – zde). Aedan zrovna přemýšlel jaký alkohol si vybrat. Výběr mu přerušil příchod dvojice sluhů, kteří přinesli v doprovodu postarší blonďaté služebné (graf. vzhled – zde) sud s pivem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Přetvářku?“ pousmála se Carwen, „Mně přijde třeba kancléř neskutečně otevřený a přátelský. Sice jsem neměla možnost s ním mluvit, ale jsem ho sledovala a nepřijde mi, že by mu nějak moc stoupla do hlavy… baví se, hoduje, chová se jako někdo, kdo není opitý mocí a slávou. Dost mě to překvapilo.“ na po tvých dalších slovech se jen usmála a zůstala sedět na místě. Odebral ses sám ke stolku s alkoholem.

Prošel jsi mezi tančícími páry a stanul u stolku s alkoholem. Lahví zde bylo velké množství, některé v sobě měly průhledný alkohol a jiné různě zbarvený. Lahve s vínem byly postavené vedle včetně lahví se Skyrimskou medovinou, nechyběl ani sud s pivem, který právě přinesla dvojice sluhů v doprovodu postarší blonďaté služebné (graf. vzhled – zde).
„Položte to na nějaké volné místo, aby nepřekážel, byl přístupný a netvořili se fronty.“ poznamenala směrem k dvojici, která sud začala umisťovat. Následně jim však pozornost nevěnovala, přišlo ti, že daleko víc si prohlížela tebe. „Možná ho ještě posuňte.“ řekla nakonec, když dvojice sud umístila, ale služebné se to příliš nezdálo.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 25.01.2021 19:17