Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 24.01.2021 21:01
#3597

→ Tah 861

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
Benoch vstal od stolu, rozloučil se s přítomnými a následně se za tvého doprovodu odebral ke dveřím, když jsi mu otevřel zodpověděl konečně tvoji otázku.
„Jeho stav je sice vážný, ale myslím si, že se z toho dostane.“ řekl, „Nějakým následkům se nejspíš úplně nevyhne. Možná časem odezní, možná zůstanou až do smrti. To ukáže čas.“ a vyšel dveřmi ven.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
Belius po tvé reakce jen zakroutil hlavou, přestal jsi s Carwen tančit a pozvolna se odebral za zpět na místo ke stolu. Carwen se usadila a napila se z připravené skleničky, následně se rozhodla po místnosti, aby si udělala přehled o tom, kde se kdo nachází. Než ses posadil mávl jsi na Mirabelle a naznačil jí ať se vrátí, ale ona jen nazpět naznačila ať chvilku vydržíš a pokračovala v rozhovoru se svými kolegyněmi. Na místě barona a baronky nyní seděl postarší muž v císařské uniformě a altmerský chlapec, oba zrovna dojídali jídlo.

„Chutná ti Aldarile?“ zeptal se postarší muž.
Chlapec nejprve přikývl s plnou pusou, ale jakmile sousta polkl napil se vody zopakoval kývnutí hlavy v doprovodu slov: „Ano. Je to dobré…“ otřel si ústa o připravený ubrousek. „Ale chtělo by to nějaký koláček.“ poznamenal následně, postarší muž se pousmál.
„Také bude.“ přikývl, „Teta baronka dotančí s tím podivným pánem a jistě ti něco obstará.“ pokyvoval hlavou muž a opřel se pořádně do zadního opěradla.

Všiml sis, že Adrianna uhýbala pohledem, když se Tilbaut blížil. Ten však nakonec kolem tančícího páru jen prošel a zamířil ven. Belius si průchozího rytíře změřil pohledem a pak si vyměnil pohled s Adriannou, která jakmile viděla Tilbauta opouštět místnost přestala s tancem a zamířila na své místo u stolu. Flavius pauzu nejspíš uvítal, protože zamířil k nejbližšímu stolu, o který se opřel. Belius taktéž přestal tančit, pokynul své ženě ať mu dá chvilku s Flaviem o samotě a poté nejspíš začal Flavia informovat o celé situaci. Protože se spolu pustili do debaty a Belius přitom neustále koukal směrem ke dveřím, Flavius se tím směrem také občas podíval.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 24.01.2021 21:25