Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 23.01.2021 19:56
#3594

→ Tah 860

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Nemáte zač.“ přikývl Benoch, „Ještě něco máte na srdci, barone?“ zeptal se Benoch přičemž se podíval na barona, který seděl přímo naproti němu.
„Ne.“ zakroutil hlavou, „Pokud si stojíte za tím co jste v souvislosti s anomáliemi řekl. Pak myslím, že jsem slyšel všechno, co jsem slyšet tak nějak chtěl.“ koukl na Benocha.
„Stojím. Univerzita s tím nemá nic společného.“ řekl důrazně Benoch.
„Budu doufat, že mi nelžete.“ reagoval s přísným tónem hlasu baron, „Protože pokud mi lžete, vědomě, pak vězte, že jakmile zvednu ruku pro zachování vaší nezávislosti a nějaký čas poté se odhalí, že jste mi lhal o anomáliích. Garantuji vám Benochu, garantuji vám, že vás zničím a budete se modlit, aby vás ještě někdo jako mága bral vůbec vážně.“ krátce se odmlčel, „Pokud nebudou rychlejší Císařští mágové nebo Císařské soudy… Takže si dobře rozmyslete, jak se zachováte.“
„Stojím si za tím co jsem řekl.“ oznámil mu Benoch, „Univerzita s tím nemá nic společného.“ odmítl nanovo, „A vašich výhružek se nebojím. Nejsem odborníkem přes anomálie, jsem primárně mág Obnovy… který má za sebou výsledky, které už zpochybnit nelze. A Císařských soudů se nebojím. Jsem nevinný nic nejsem neudělal a nepochybil.“ dodal ještě na závěr. Jestli je to všechno pak půjdu.“[/i] kousl střídavě na všechny přítomné. Delmus a Rolstonová zakroutili hlavou, Klargus už na srdci nic zjevně neměl.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tondulin
„Nepošle. Belius toho vydrží hodně a teď skoro vůbec nepije.“ koukla krátce na tančícího Belia, který poprvé rejdil očima všemi směry jako by někoho hledal. A také hledal Tilbauta, který se pozvolna blížil k Adrianně nejspíše s cílem si s ní zatančit.

„Aedane!“ zvolal na tebe Belius a prudce trhl hlavou směrem k Tilbautovi, když ho konečně zpozoroval. Tilbaut už byl téměř u tančícího Flavia a Adrianny. „Dělej, sfoukni ho!“ zařval na tebe, přičemž se několik tančících kolem vás potočilo na Belia. Belius jen zamával s úsměvem a když se kolem vás tančící opět věnovali jen tanci nanovo ti hlavou kázal ať konáš.

Mapa situace:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


SuperHunter
„Je to jednoduché.“ usmál se, „Dovnitř nesmíte se zbraněmi, vyhazovači vás odzbrojí hned u vstupu a dohadovat se s nimi nemá smysl. A jestliže propašuje, byť jen malý nožík a pak vás uvnitř někdo z těchhle chlápků nachytá můžete si být jista, že už vás dovnitř nikdy nepustí. Naštěstí… ochranu tohohle podniku zajišťují jen hromotluci, který to umí jen s pěstmi nebo nějakým tupým klackem. Takže nějaká vyšší magie je nad jejich chápání.“ zasmál se, „Naštěstí máme uvnitř našeho člověka. Ženskou, která si dala práci a Civella sledovala uvnitř. Veškerý svůj čas tráví v soukromém salónku nebo pokoji, který se nachází v horním patře. Tam podle ní mohou jen věrní zákazníci, přátelé majitele nebo pracháči… však víte… to si přeberte podle sebe.“ odmlčel se nakrátko, „To je právě první z problémů. Dovnitř se dostanete, ale nedostanete se do toho horního patra. Vchod na schodiště je totiž dobře střežen, ale o to méně kvůli soukromí klientů je stáží nahoře na chodbě mezi jednotlivými pokoji. Toho jde využít.“ opět se krátce odmlčel, „Napadají mě dvě varianty jak se dostat dovnitř. Buď využijeme Felaru, má přistup do horního patra a může vám otevřít okno do jednoho z volných pokojů, vyšplhala byste nahoru, proplížila se kolem stráží v patře a pronikla do pokoje ve kterém bude Civello a pak už vykonáte to co po vás lord Gerrick chtěl.“ nadechl, „Ale tohle bude chtít docela velkou zdatnost ve šplhání.“ poměřil si tě pohledem, „Nevím jak moc dobře jste pro tohle vycvičena.“ (tvá postava není vycvičena pro lezení po stěnách domů nebo celkově pro vykonávaní náročnějších akrobatických kousků ve vyšších výškách, o úspěchu a neúspěchu pak může rozhodovat kostka) „Když bude mít Civello dveře zamčené i to je možnost… pak vám pro tyhle účely dám k dispozici Zeniru, khajiitku, která se vyzná v zámcích a je obratnou zlodějkou. Její služby nám pomohli už několikrát. Také je tu možnost jít napřímo, zaplatit si nějaké to speciální členství a díky němu se dostat nahoru a pak se v nestřeženou chvilku prosmýknout do pokoje Civella. V tom vám opět může pomoci Zenira, které otevřete okno a ona si už poradí. Jenže jste žena…“ pousmál se, „A podnik, který navštěvuje Civello obsluhuje především mužskou klientelu. Nebo byste mohla zkusit najmout nějaké rváče z ulice, aby udělali rozruch a až je půjdou bouchači spacifikovat vy byste se prosmýkla nahoru a opět… nějakým způsobem otevřela okno Zeniře a společně se dostali k Civellovi.“ koukl na tebe, „To jsou mé představy jak to možná šlo řešit, ale klidně si místo můžete obhlédnout sama a vymyslet lepší plán.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy

Upravil/a Aurelius dne 23.01.2021 20:26